ul. Fabryczna 3 18-300 Zambrów tel: 86 271-48-31 271-22-10 fax: 86 271-21-17

W niedzielę jedziemy do Szumowa. Szczegóły rowerowej pielgrzymki do Hodyszewa

Serdecznie zapraszamy na kolejny rajd rowerowy organizowany w ramach cyklu "ZAMBRÓW NA ROWERY 2017". W niedzielę 6 sierpnia o godz. 10.00 z targowicy miejskiej w Zambrowie wyruszamy do miejscowości Szumowo.

Trasa przejazdu: Zambrów, przejazd ulicami: Prymasa Stefana Wyszyńskiego, 71 Pułku Piechoty, Mazowiecką – przekroczenie drogi krajowej nr 66, Aleją Wojska Polskiego – przekroczenie drogi krajowej nr 63, Obrońców Zambrowa, Wądołkowską, dalej przez miejscowości: Wądołki Bućki, Wądołki Borowe, Grzymały, Ostrożne, Kalinowo, Podbiel Mała, Srebrna-Podszumowie, przekroczenie drogi krajowej nr 8, Szumowo.

Powrót przez miejscowości: Szumowo, przekroczenie drogi krajowej nr 8, Srebrna–Podszumowie, Podbiel Mała, Kalinowo, Ostrożne, Grzymały, Wądołki Borowe, Wądołki Bućki, Zambrów: ul. Targowa, przekroczenie dk nr 63 i wjazd na ścieżkę rowerową, Zambrów: Al. Wojska Polskiego parking przy kościele pw. Józefa Rzemieślnika.

Prosimy zabrać ze sobą: kask, kamizelkę odblaskową, koniecznie nakrycie głowy. Organizator zapewnia napoje chłodzące oraz posiłek regeneracyjny.

Uczestnictwo w rajdzie oznacza akceptację regulaminu.

UWAGA!

W miejscu docelowym niedzielnego rajdu będzie można zapisać się na pielgrzymkę rowerową z Zambrowa do Hodyszewa, która odbędzie się 12 sierpnia. Zapisy będą prowadzone również telefonicznie od 04.08.2017r. do 10.08.2017r. pod  nr tel. 664 035 025. Pielgrzymka wyruszy z parkingu przy parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w sobotę 12 sierpnia o godzinie 8:00. Trasa wyniesie około 100 km w obie strony. Na miejscu odbędzie się msza święta w intencji pątników.

W pielgrzymce mogą brać udział osoby w wieku od 14 do 16 roku życia pod opieką osoby dorosłej za pisemną zgodą opiekuna prawnego. Osoby w wieku od 16 do 18 roku życia za pisemną zgodą opiekuna prawnego. Uczestnicy biorą udział w pielgrzymce na własną odpowiedzialność. Należy się przygotować do wzmożonego wysiłku i zabrać ze sobą: kask, kamizelkę odblaskową, koniecznie nakrycie głowy. Pątnicy zaprowiantowują się we własnym zakresie. W Hodyszewie będzie możliwość rozplenia ogniska. Organizator zapewnia napoje chłodzące.

Regulamin pielgrzymki do Hodyszewa

Oświadczenie prawnego opiekuna

Justyna Włodkowska - Kurpiewska