Letnia Estrada przy Szkole Podstawowej nr 3 za nami!
W niedzielę 9 sierpnia 2026 roku tereny rekreacyjne przy Szkole Podstawowej nr 3 w Zambrowie stały się miejscem wyjątkowego wieczoru pełnego muzyki, tańca i pozytywnej energii. Wydarzenie „Letnia Estrada – Bawmy się w rytmach lata" organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie przyciągnęło tłumy mieszkańców, którzy chętnie skorzystali z okazji do wspólnej zabawy w koszarowej części miasta.
Oficjalnego otwarcia dokonali Kazimierz Dąbrowski, Burmistrz Miasta Zambrów, oraz Marta Konopka, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie. Punktualnie o godzinie 17:00 scena ożyła, a przed nią zebrała się liczna publiczność gotowa na muzyczne emocje.
Podczas wieczoru wystąpili kolejno:
EXPRESS, Muzyczne Marzenia, INTENSE, TOPKY
Każdy kolejny występ podkręcał atmosferę, a przed sceną nie brakowało chętnych do tańca i wspólnej zabawy. Nie zabrakło również tradycyjnych konkursów z nagrodami, które po raz kolejny udowodniły, że w Zambrowie talent nie zna wieku. Zarówno najmłodsi uczestnicy, jak i ci bardziej dojrzali chętnie podejmowali wyzwania, dostarczając publiczności wielu powodów do uśmiechu i radości.
Letnia Estrada to kolejny dowód na to, że Zambrów potrafi bawić się latem z prawdziwą klasą. Dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do tej wyjątkowej imprezy i współtworzyli jej niepowtarzalną atmosferę!
