Niezwykła noc „Echa Sobótki”
21 czerwca br. w ramach Nocy Świętojańskiej miało miejsce niezwykłe wydarzenie pt. „Echa Sobótki”, które przyciągnęło liczne mieszkańców na tereny zielone nad Zalewem Miejskim.
Organizatorem wydarzenia był Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie. Część artystyczną przygotowały formacje działające w MOK: Teatr Młodego Aktora, Zespół Wokalny Bel Canto, Grupa Tańca Nowoczesnego oraz instruktorzy: Katarzyna Nita, Anna Kochańska, Arkadiusz Jarosz, Stanisław Młyński oraz Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury Marta Konopka.
Odnaleziono tego wieczoru kwiat paproci ukryty przez organizatorów na terenach zielonych. Znalazca otrzymał nagrodę finansową.
Na zakończenie magicznego wieczoru odbył się pokaz Teatru Ognia FIRE DANCE CREW.
Partnerem strategicznym wydarzenia było Województwo Podlaskie. Patronat honorowy objęli: Marszałek Województwa Podlaskiego Łukasz Prokorym oraz Burmistrz Miasta Zambrów Kazimierz Dąbrowski.
