Logo Miasta Zambrów

„Geografia w grafonotce”

W naszej szkole odbył się konkurs geograficzny „Geografia w grafonotce”, skierowany do uczniów klas V–VIII. Zadaniem uczestników było przygotowanie grafonotki przedstawiającej wybrane zagadnienie geograficzne w ciekawy i kreatywny sposób.
Na konkurs wpłynęło wiele interesujących prac, które zachwyciły komisję pomysłowością, estetyką wykonania oraz wysokim poziomem merytorycznym. Uczniowie udowodnili, że geografię można poznawać i prezentować w atrakcyjnej formie, łącząc wiedzę z kreatywnością.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom zaangażowania i ciekawych pomysłów, a laureatom życzymy dalszych sukcesów. Dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych wydarzeniach organizowanych przez szkołę.

Przejdź do artykułu źródłowego 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
komunikaty