Szanowni Państwo,

Urząd Miasta Zambrów realizuje badania dotyczące atrakcyjności miasta, które mają na celu identyfikację i ocenę głównych czynników wpływających na podejmowane decyzje o wyborze miejsca zamieszkania i pracy.

Badanie realizujemy zarówno wśród przedsiębiorstw działających już na rynku Zambrowa, jak również wśród przedsiębiorstw potencjalnie zainteresowanych dopiero ewentualną inwestycją w naszym mieście.

Wnioski z analizy wyników badań posłużą do poprawy atrakcyjności miasta Zambrów w aspektach zidentyfikowanych jako kluczowe.

Ankieta została podzielona na 3 bloki: „Infrastruktura”, „Rynek pracy”, „Klimat inwestycyjny oraz oferta kulturalno-sportowa” i składa się łącznie z 16 pytań. Jej wypełnienie zajmuje ok. 15 minut. Państwa udział zapewni istotny głos w dyskusji nad optymalnym systemem wsparcia procesów rozwojowych miasta, aby założone cele i zadania na lata kolejne były odpowiedzią na potrzeby oraz oczekiwania mieszkańców, przedsiębiorców i pracodawców, aby skutecznie poprawiać warunki życia i jakości usług publicznych w mieście.

Ankieta jest anonimowa.

Burmistrz Miasta Zambrów

 

Link do ankiety – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfwbZrgoWTp9gTJihqjUZgmfuKOJTEw-1nU_JGRJwGSluWq1Q/viewform?fbclid=IwAR3nyhXOgssVawhtM2tRj-E6uJvOjZ_WNNsClS_oHojaYx32gLYpsOtSLfI

 

 

Accessibility