22 sierpnia br. na terenach rekreacyjnych nad zalewem odbył się „PIKNIK RODZINNY – ZAMBROWSKI KOCIOŁEK” zorganizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie w ramach akcji „Lato w mieście z MOK w Zambrowie”.

Podczas imprezy na scenie zaprezentowali się artyści: DJ K-LOUDLY, Zespół Spontan, Denzel oraz Don Wasyl i Gwiazdy Cygańskiej Pieśni. Dodatkowo na scenie zaplanowano konkursy dla dzieci i dorosłych z nagrodami. Uczestnicy mogli skorzystać także ze stanowisk z jedzeniem i napojami, dmuchańców i trampolin dla dzieci czy przejażdżek na kucyku.

Podczas wydarzenia odbyły się degustacje potraw kulinarnych przygotowanych przez mistrza kuchni Roberta Sowę, posiłki serwowali Burmistrz Miasta Zambrów Kazimierz Dąbrowski, Przewodniczący Rady Miasta Zambrów Jacek Olszewski oraz Zastępca Burmistrza Adam Libuda.

Wszyscy chętni mogli zaszczepić się jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson przy mobilnym punktcie szczepień przeciw Covid-19 zorganizowanym przez Jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej w Zbrzeźnicy.

Tego samego dnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Zambrowie odbył się XXIV RTP Międzynarodowy Otwarty Turniej Par Brydża Sportowego. Organizatorem turnieju jest Zarząd Koła Brydża Sportowego działający przy Miejskim Ośrodku Kultury w Zambrowie na czele z Panem Bogdanem Pacem.

W rywalizacji wzięło udział 30 par z północno-wschodniej Polski, w tym goście z Litwy. Zambrowski turniej należy do największych w regionie.


Accessibility