Projekt „English Learning Friends (ELF)” zrealizowany przez – Barbarę Głuszcz, Agatę Czarnikowską i Dorotę Zimacką – nauczycielki w Szkole Podstawowej nr 4 im. Władysława Broniewskiego w Zambrowie zajął I miejsce w kategorii synergia programów eTwinning-Erasmus+.

Wszelakie prace oraz działania zrealizowane przez nauczycieli przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii informacyjno-komunikacyjnych, zostały uznane przez komisję oceniającą za oryginalne i nowatorskie w skali krajowej. Dzięki zastosowaniu nowych metod i narzędzi pedagodzy poprawili jakość nauczania.

Bohaterami całego projektu – „English Learning Friends” byli Mikołaj I jego pomocnik elf Erasmus. Uczestnicy konkursu mieli do wykonania wiele interesujących zadań, dzięki którym rozwijali swoją kreatywność oraz doskonalili różnorodne umiejętności. Dowodem starań oraz atrakcyjności zadań były sukcesy uczniów osiągane w międzynarodowych projektach – zwycięstwo w konkursie na maskotkę projektu, imię maskotki, najlepsza wymowa słownictwa greckiego i włoskiego.

 

Hubert Świerżewski

Accessibility