Serdecznie zapraszamy na kolejny rajd rowerowy organizowany w ramach cyklu “ZAMBRÓW NA ROWERY 2018”. W niedzielę 5 sierpnia o godz. 10.00 z targowicy miejskiej w Zambrowie wyruszamy do miejscowości Szumowo.

Trasa przejazdu: Zambrów, przejazd ulicami: targowica miejska przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego  – start, 71 Pułku Piechoty, Mazowiecka – przekroczenie dk nr 66, Al. Wojska Polskiego – przekroczenie dk nr 63, Obrońców Zambrowa, Wądołkowska, Wądołki Bućki, Krajewo Korytki, Ostrożne /MOP/ – odpoczynek, Ostrożne, Krajewo Budziły, Żabikowo /wiadukt/, Szumowo /skansen/ – catering.

Powrót: Szumowo, Żabikowo /wiadukt/, Kalinowo, Grzymały – odpoczynek, Wądołki Bućki, Zambrów /targowica/.

Prosimy zabrać ze sobą: kask, kamizelkę odblaskową, koniecznie nakrycie głowy.

Organizator zapewnia napoje chłodzące oraz posiłek regeneracyjny.

Uczestnictwo w rajdzie oznacza akceptację regulaminu – http://zambrow-host.beep.pl/wp-content/uploads/2018/04/Regulamin-zambr%C3%B3w-na-rowery-2018.pdf

UWAGA!

W miejscu docelowym niedzielnego rajdu będzie można zapisać się na pielgrzymkę rowerową z Zambrowa do Hodyszewa, która odbędzie się 11 sierpnia. Zapisy będą prowadzone również telefonicznie od 06.08.2018r. do 09.08.2018 r. pod  nr tel. 664 035 025. Pielgrzymka wyruszy z parkingu przy parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w sobotę 11 sierpnia o godzinie 8:00. Trasa wyniesie około 100 km w obie strony. Na miejscu odbędzie się msza święta w intencji pątników.

W pielgrzymce mogą brać udział osoby w wieku od 14 do 16 roku życia pod opieką osoby dorosłej za pisemną zgodą opiekuna prawnego. Osoby w wieku od 16 do 18 roku życia za pisemną zgodą opiekuna prawnego. Uczestnicy biorą udział w pielgrzymce na własną odpowiedzialność. Należy się przygotować do wzmożonego wysiłku i zabrać ze sobą: kask, kamizelkę odblaskową, koniecznie nakrycie głowy. Pątnicy zaprowiantowują się we własnym zakresie. Organizator zapewnia napoje chłodzące.

Regulamin pielgrzymki

Zgoda opiekuna

 

 

Karolina Ilczuk

Accessibility