Zmiany na stanowisku Komendanta Powiatowej Policji w Zambrowie

Decyzją Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku obowiązki na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Zambrowie pełniła będzie młodsza inspektor Anna Bajeńska. Nowa komendant pochodzi z Białegostoku. Pierwsze policyjne kroki w swojej karierze stawiała w Oddziałach Prewencji w Białymstoku. Później pełniła służbę w KMP w Białymstoku oraz na stanowiskach kierowniczych w białostockich komisariatach II a następnie III. W roku 2014 została powołana na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Sokółce. W roku 2016 objęła stanowisko Komendanta w Komendzie Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim.

Podczas uroczystości przekazania obowiązków nowej komendant jednostki policji w Zambrowie odbyło się również oficjalne pożegnanie byłego już komendanta Andrzeja Puchalskiego. Na uroczystości obecni byli: Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Podinspektor Jacek Tarnowski, przedstawiciele władz samorządowych, policjanci oraz pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie oraz lokalne media.

Młodszy Inspektor Andrzej Puchalski pełnił obowiązki komendanta w Zambrowie od 2016r. Z przyczyn zdrowotnych zrezygnował z funkcji i poddał się do dyspozycji Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku.

Justyna Włodkowska – Kurpiewska

Accessibility