25. Dni Zambrowa

W dniach 11-12 czerwca 2022r. odbyły się 25. Dni Zambrowa. Impreza jak co roku odbyła się na targowicy miejskiej przyciągając tłumy mieszkańców miasta i okolic. Rewelacyjna pogoda, atrakcje dla dzieci i dorosłych, muzyka na żywo sprawiły, że 25. Dni Zambrowa należą do udanych.

Pierwszego dnia przed publicznością zaprezentowały się zespoły taneczne działające przy MOK w Zambrowie – pokaz tańca nowoczesnego i towarzyskiego. Następie wystąpili: laureaci I Ogólnopolskiego Festiwalu Przebojów Agnieszki Osieckiej „Zielono mi”, Zambrowska Kapela Eli, Sound’n’Grace. Tego dnia gwiazdą wieczoru była Cleo.

Drugi dzień obchodów 25. Dni Zambrowa rozpoczął XXV Międzynarodowy Otwarty Turniej Par w Brydżu Sportowym o Puchar Burmistrza Miasta Zambrów. Następnie na terenach zielonych księżego lasku odbył się happyning artystyczny.

O godz. 16.00 na scenie na targowicy miejskiej zaprezentowały się kolejne grupy artystyczne działające przy MOK w Zambrowie – studio piosenki „Art”, pokaz gimnastyki artystycznej, baletu, cheerleaderek i mażoretek. Następie wystąpili: Spontan, Miły Pan. Gwiazdą wieczoru zamykającą 25. Dni Zambrowa był król sceny disco-polo Zenon Martyniuk. Warto dodać, że zarówno pierwszego jak i drugiego dnia pomiędzy występami gwiazd odbywały się różnego rodzaju konkursy z nagrodami dla najśmielszych.

Organizatorem 25. Dni Zambrowa był Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie, zaś patronat honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta Zambrów.

K.Ferks

Galeria 1/3 – Scena

Galeria 2/3  – Happening Artystyczny Zmaluj Nasze Miasto

Galeria 3/3 – XXV Międzynarodowy Otwarty Turniej Par w Brydżu Sportowym

Accessibility