English Expert

24 uczniów z sześciu szkół podstawowych powiatu zambrowskiego wzięło udział w II finale konkursu języka angielskiego pod patronatem starosty zambrowskiego oraz burmistrza Miasta Zambrów, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 4.

W czwartek 21 kwietnia zwycięscy eliminacji szkolnych (przeprowadzonych jednocześnie w szkołach macierzystych w dniu 30 marca) uczniowie z klas IV, V, VI, VII  i VIII  przez godzinę rozwiązywali zadania, które ułożyli nauczyciele języka angielskiego ze Szkoły Podstawowej w Czyżewie, pani Agnieszka Budzeń-Kozłowska oraz pani Hanna Tomaszkiewicz nauczycielka ze Szkoły Podstawowej w Laskowcu.

Uroczyste podsumowanie wyników konkursu, wraz z wręczeniem nagród i dyplomów odbyło się 9 maja w SP nr 4. Po raz kolejny, oprócz władz zambrowskich samorządów, w gronie sponsorów konkursu znalazła się Pani Milena Orłowska, właściciel „Hi! School Szkoła Językowa” w Zambrowie.

Nagrody rzeczowe w postaci foteli „gamingowych”, wysokiej jakości głośników i słuchawek bezprzewodowych wręczali: Burmistrz Miasta Zambrów Kazimierz Dąbrowski i Wicestarosta Zambrowski  Jacek Murawski oraz Pani Milena Orłowska. Nagrody  i dyplomy rozdano laureatom z miejsc 1-3.

Kl.4

 1. Maja Rzodkiewicz – 53 pkt. (SP 3 w Zambrowie)
 2. Gabriel Sargsyan – 52 pkt. (SP 4 w Zambrowie)
 3. Aleksander Koda – 50 pkt. (SP w Szumowie)

 Kl.5

 1. Julia Ostrowska – 56 pkt. (SP 4 w Zambrowie)
 2. Sebastian Tabędzki – 53 pkt. (SP w Starym Zakrzewie)
 3. Filip Skarzyński – 51 pkt. (SP 3 w Zambrowie)

Kl.6

 1. Józef Gelatka – 61 pkt. (SP 5 w Zambrowie)
 2. Krystian Prokop – 47 pkt. (SP w Rutkach-Kossakach)

Kl.7

 1. Maciej Janiszewski – 66 pkt. (SP 4 w Zambrowie)
 2. Konrad Trela – 61 pkt. (SP 5 w Zambrowie)
 3. Adam Talacha – 60 pkt. (SP w Szumowie)

Kl.8

 1. Igor Pietruczak – 55 pkt. (SP w Rutkach-Kossakach)
 2. Iga Zaremba – 54 pkt. (SP 4 w Zambrowie)
 3. Hubert Chełski – 51 pkt. (SP 3 w Zambrowie)

Organizator konkursu serdecznie dziękuje wszystkim nauczycielom przygotowującym uczniów do II finału konkursu „English Expert” i gratuluje laureatów tj.: Namr Rashid i Marcie Orłowskiej z SP 3; Sylwii Sakowicz oraz Justynie Olszewskiej z SP 5; Joannie Ługowskiej, Agnieszce Piórkowskiej, Agnieszce Bączyk oraz Urszuli Drożęckiej z SP 4; Milenie Godlewskiej z SP w Rutkach-Kossakach; Magdalenie Staniaszek z SP w Szumowie; Halinie Przybylskiej  z SP w Starym Zakrzewie. Liczymy na dalszą współpracę  i składamy serdeczne podziękowania wymienionym wyżej fundatorom nagród. Szczególnie dziękujemy pani Hannie Tomaszkiewicz oraz Agnieszce Budzeń-Kozłowskiej za przygotowanie testów, a także pracę w komisji wraz z Namr Rashid  i nauczycielami z SP 4.

 Organizator

Tomasz Piórkowski

Accessibility