III KARNAWAŁOWY ZLOT MORSÓW ZAMBRÓW


W dniu 7 stycznia odbył się III KARNAWAŁOWY ZLOT MORSÓW ZAMBRÓW. Do Zambrowa na wspólne morsowanie zjechało się wiele klubów z 3 województw. W naszych zambrowskich progach gościliśmy Morsy Ostrołęka, Bielsk Podlaski, Choroszcz, Łomża, Ostrów Mazowiecka, Kosianka, Suwałki, Morsy Uhowskie, Siedlce, Pisz, Czyżew, Ciechanowiec, Węgrów, Podlaskie Morsy, Łosice ,Ciechanów i Brańsk . Jest to już 3 taka inicjatywa naszego zambrowskiego klubu Morsów, kóry zrzesza około 50 członków. 

Na uczestników czekała gorąca grochówka przygotowana przez Catering Łapińscy z Ostrożnego z mistrzem garnka i patelni , również morsem, Mariuszem Łapińskim, . Nie mogło się odbyć bez rozgrzewki, którą poprowadziła instruktorka fitness  Marysia Mańko . Woda miała około 2 stopni Celsiusza, jednak to nie było przeszkodą we wspólnym morsowaniu. 

Imprezę zabezpieczała Ochotnicza Straż Pożarna z Poryte-Jabłoni.

Patronatem Honorowym imprezy był Burmistrz Zambrowa Pan Kazimierz Dąbrowski, który przywitał serdecznie wszystkich przybyłych gości . Nie zabrakło również Wójta Gminy Zambrów Jarosława Kosa oraz Senatora RP Marka Adama Komorowskiego.

Przedstawiciel Morsów Zambrów – Dariusz Lubak bardzo serdecznie dziękuje w imieniu Morsów Zambrów za tak liczne przybycie zaproszonych gości, za wsparcie okazane ze strony naszych szanownych władz, Panu Burmistrzowi, Panu Wójtowi, Panu Staroście, jak również wszystkim członkom Klubu Morsów za ogromne zaangażowanie w organizację Zlotu.

Pozdrawiamy serdecznie Morsy Zambrów


Accessibility