Koncert URSZULI z okazji DNIA MATKI


W ubiegły piątek, 26 maja, w Miejskim Ośrodku Kultury w Zambrowie odbył się koncert, który odbił się szerokim echem wśród mieszkańców miasta. Nie jest to zaskoczenie, jeśli weźmiemy pod uwagę, że na scenie pojawiła się niezwykle popularna i ceniona w kraju artystka – Urszula. Wydarzenie to miało szczególne znaczenie, ponieważ zostało zorganizowane z okazji Dnia Matki.

Na wstępie wydarzenia, przewodniczący Rady Miasta Zambrów – Jacek Olszewski, w imieniu władz lokalnych złożył najserdeczniejsze życzenia wszystkim mamom. W swoim przemówieniu podkreślił nieocenioną rolę matki w życiu każdego człowieka i zachęcił do wyrażania wdzięczności i miłości wobec nich nie tylko podczas świąt, ale każdego dnia.

Koncert Urszuli to było największe wydarzenie wieczoru. Przepełniona sala Miejskiego Ośrodka Kultury była świadkiem niesamowitej podróży przez muzyczną karierę artystki. Śpiewając zarówno swoje największe hity, jak i nowsze utwory, Urszula przyciągnęła publiczność różnych pokoleń. Jej niepowtarzalny głos, pełen emocji i siły, wywołał wielkie emocje wśród słuchaczy.

Koncert Urszuli to była również okazja do podziękowania matkom za wszystko, co robią na co dzień. W tym kontekście, każda piosenka stała się osobistym hołdem dla matek, podkreślając ich siłę, odwagę i niewyczerpane źródło miłości.

Biuro Promocji Miasta Zambrów
Marcin Maciejewski

Accessibility