Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. Centrum Obsługi Przedsiębiorców w Białymstoku zaprasza małych i średnich przedsiębiorców z Zambrowa na indywidualne konsultacje w zakresie konkretnych , dopasowanych do specyfiki klienta , rozwiązań w zakresie możliwego do uzyskana wsparcia  finansowego, oferowanego przez ARP S.A. małym i średnim przedsiębiorstwom w ramach Tarczy Antykryzysowej:

  • pożyczki obrotowej na finansowanie deficytu w kapitale obrotowym  z 15 m-czną karencja w spłacie kapitału;
  • pożyczki obrotowej finansującej wypłatę wynagrodzeń w sektorze MŚP;
  • leasingu operacyjnego z karencją w spłacie dla klientów MŚP, którzy wykorzystują samochody ciężarowe czy autokary w swojej działalności gospodarczej;
  • leasingu operacyjnego maszyn i urządzeń #Maszyneria;
  • programu wsparcia dla przedsiębiorców sektora autobusowych przewozów pasażerskich, z przeznaczeniem na spłatę rat leasingowych finansowania zaciągniętego w komercyjnych firmach leasingowych.   

Oraz  omawiamy szczegóły związane z dokumentami do wniosku i procesem złożenia wniosku online   w Portalu Klienta ARP z wykorzystaniem profilu zaufanego.

Konsultacje odbędą się on-line w piątek 9 kwietnia 2021 roku w godzinach od 10.00 do 12.00. Aby dołączyć do spotkania nie jest wymagana żadna aplikacja, wystarczy kliknąć  tutaj:  Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania

Beata Olszewska
Dyrektor Centrum
Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.
Centrum Obsługi Przedsiębiorców w Białymstoku
ul. Świętojańska 12 A, 15-082 Białystok
Mob. +48 539 533 284  beata.olszewska@arp.pl

Accessibility