Letnia Estrada na skwerze przy SP3:
Wieczór Muzyki i Rozrywki w Zambrowie


Lato to czas wakacji, słońca i niezapomnianych chwil spędzanych na świeżym powietrzu. W minioną niedzielę, 13 sierpnia 2023 roku, mieszkańcy Zambrowa mieli okazję cieszyć się jednym z takich wyjątkowych wieczorów podczas Letniej Estrady, która odbyła się na skwerze przy Szkole Podstawowej nr 3. To niezwykłe wydarzenie, zorganizowane przez Miejski Ośrodek Kultury, przyniosło radość i rozrywkę wszystkim zgromadzonym.

Na samym wstępie tego magicznego wieczoru, na scenie pojawiły się znane twarze: Burmistrz Miasta Zambrów – Kazimierz Dąbrowski, Przewodniczący Miasta Zambrów – Jacek Olszewski, oraz Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury – Marta Konopka, serdecznie przywitali zebranych gości.

Na scenie zaprezentowały się trzy zespoły, które przygotowały zróżnicowany i dynamiczny repertuar, dostarczając rozrywki dla wszystkich uczestników wieczoru.

Pierwszym zespołem, który zainaugurował muzyczną podróż, był RAIDER. Ich energetyczna muzyka i charyzmatyczna obecność na scenie natychmiast wciągnęła publiczność. Rytmy i melodie, które płynęły z estradowych głośników, skutecznie podgrzały atmosferę i przygotowały tłum do kolejnych występów.

Następnie przyszła pora na lokalny zespół ULTRA, który z dumą reprezentował Zambrów. Ich muzyka poruszała serca i zachęcała do tańca. To dowód na to, że lokalna scena muzyczna ma wiele do zaoferowania, a młodzi artyści mają talent, który trzeba docenić i wspierać.

Na koniec wieczoru zespół DIADEM zaoferował publiczności wyjątkowe zakończenie koncertu. Ich występ przeniósł słuchaczy w magiczny świat dźwięków, tworząc niezapomnianą aurę tego letniego wieczoru.

Nie tylko muzyka była główną atrakcją Letniej Estrady. Miejski Ośrodek Kultury zorganizował również konkursy dla zgromadzonych, w których uczestniczyły zarówno dzieci, jak i dorośli. Dzięki tym konkursom, nie tylko można było się świetnie bawić, ale również wygrać cenne nagrody. Dla dzieci były to zestawy przyborów szkolnych, które na pewno przydadzą się w nadchodzącym roku szkolnym, natomiast dorośli mieli szansę zdobyć nowoczesny sprzęt RTV oraz wejściówki do kina na seanse filmowe.

Letnia Estrada na skwerze przy SP3 to wyjątkowy przykład tego, jak kultura i rozrywka mogą łączyć społeczność i tworzyć niezapomniane wspomnienia. Dzięki zaangażowaniu Miasta Zambrów oraz Miejskiego Ośrodka Kultury, mieszkańcy miasta mieli okazję spędzić wyjątkowy wieczór w otoczeniu wspaniałej muzyki i pozytywnej atmosfery. Wydarzenia takie jak te pokazują, że lokalna scena artystyczna ma wiele do zaoferowania i warto doceniać oraz wspierać takie inicjatywy.

Biuro Promocji Miasta Zambrów
Marcin Maciejewski

Accessibility