Lot balonem – spełnione marzenie zambrowianki


Mieszkanka naszego miasta Sylwia Paszkiewicz-Garczarek spełniła swoje wielkie marzenie dnia 10 lipca 2023 roku. W tym szczególnym dniu, pani Sylwia odbyła lot balonem nad malowniczymi jeziorami, które otaczają Giżycko.

Historia tego marzenia sięga roku 2022, kiedy to Burmistrz Miasta Zambrów podczas obchodów Dnia Kobiet wręczył voucher na lot balonem nad polskimi jeziorami. Pani Sylwia Paszkiewicz-Garczarek miała okazję reprezentować nasze miasto w popularnym programie telewizyjnym „Jaka to melodia”. To właśnie w trakcie tego występu Sylwia odważnie wyznała, że jej największym marzeniem jest odbycie lotu balonem. Jej szczerość i pasja poruszyły serca zarówno widzów, jak i samego Burmistrza, który postanowił spełnić to marzenie.

Pani Sylwia wraz z mamą serdecznie dziękują Panu Burmistrzowi Miasta Zambrów za spełnienie najskrytszego marzenia. To wspaniałomyślne działanie władz miasta sprawiło, że dla młodej artystki i jej mamy to był wyjątkowy i niezapomniany dzień. W ich sercach zapaliła się iskra wdzięczności, która pozostanie z nimi na zawsze.

Biuro Promocji Miasta

Marcin Maciejewski

Accessibility