6-latki z Miejskiego Przedszkola nr 5 zakończyły rok przedszkolny


Pierwszego dnia tegorocznego lata 6-latki z Miejskiego Przedszkola nr 5 w Zambrowie obchodziły swoje święto. Przedszkolaki zakończyły rok przedszkolny, aby od września móc wstąpić do społeczności szkolnej. 4 grupy młodych adeptów przygotowało na tę okazję specjalny program słowno – muzyczny.

Uroczystość rozpoczęła się polonezem w wykonaniu 6-latków. Następnie głos zabrała Dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 5 w Zambrowie Anna Biała oraz Burmistrz Miasta Zambrów Kazimierz Dąbrowski. W części oficjalnej w prezentacji multimedialnej dzieci przybliżyły w pigułce, co robiły podczas swojego pobytu w przedszkolu oraz zaprezentowały taneczne i recytatorskie umiejętności. Kolejno nastąpił czas podziękowań głównym bohaterom tego dnia, rodzicom, nauczycielom i pracownikom placówki. Niespodzianką była wizyta Zambrusia, który chętnie pozował do zdjęć z absolwentami.

Coś się kończy, coś się zaczyna. Nowa przygoda czeka z pewnością w murach szkół. Wszystkim życzymy wszelkiej pomyślności, powodzenia i jak najszybszej adaptacji w nowych miejscach. A tym czasem miłych i pełnych słońca wakacji drogie dzieci.

Justyna Włodkowska – Kurpiewska

Biuro Promocji Miasta Zambrów

Accessibility