Mikołaj odwiedził zambrowskie dzieciaki

Co to były za Mikołajki? Radość, uśmiech, szaleństwo, rodzinna atmosfera… tak tak świąteczny nastrój udzielił się wszystkim obecnym na Mikołajkach zorganizowanych przez Urząd Miasta Zambrów.

6 grudnia to taki dzień, kiedy dzieci po raz pierwszy w roku spotykają się ze św. Mikołajem. Nie inaczej było również w Zambrowie. Tego dnia do Miejskiego Ośrodka Kultury zawitał św. Mikołaj w asyście śnieżynek i elfów. Ponad 1000 dzieci z Zambrowa wzięło udział w bogatym programie przygotowanym przez Organizatorów.

Już od godziny 15.00 liczne kolejki ustawiały się do głównej atrakcji tego dnia, czyli spotkania ze św. Mikołajem. Nie zabrakło również śmiałków, którzy kreatywnie spędzili czas na robieniu ozdób choinkowych, budowaniu różnych konstrukcji z klocków czy przygotowywaniu listu do Św. Mikołaja. Jednak największą popularnością cieszyły się stanowiska z klockami lego. Dzieciaki wraz z rodzicami budowali przeróżne konstrukcje. Powstał nawet zambrowski żubr. Długie kolejki ustawiały się również do fotobudki, gdzie w świątecznych strojach dzieci wraz z bliskimi robili sobie zdjęcia. Na sali widowiskowo – kinowej wyemitowano dwa seanse filmu „Mikołaj w każdym z nas”.

Impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. W przyszłym roku również planujemy moc atrakcji.

Justyna Włodkowska – Kurpiewska

Accessibility