NexXTeaM Zambrów wygrywa POLISH PAINTBALL CUP event II


Nasza drużyna, NXTM, triumfowała w Pierwszej Dywizji, zdobywając zaszczytne pierwsze miejsce! To niesamowity wynik, z którego jesteśmy niezmiernie dumni. Dodatkowo, Marcin Ciborowskiego został uhonorowany nagrodą MVP za swoje wybitne osiągnięcia.

Przebieg turnieju prezentuje się następująco:

Faza grupowa:

 • NXTM kontra Handicap Łódź: 3:1
 • NXTM kontra AŁA Warszawa Red: 2:0
 • NXTM kontra SONSofGUNS Warszawa: 4:0

Półfinał:

 • NXTM kontra Ranger Warszawa III: 2:1

Finał:

 • NXTM kontra Reprezentacja POLSKI U19: 2:1

Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym sponsorom za wsparcie:

 • Kazimierz Dąbrowski – Burmistrz Miasta Zambrów
 • Clovin Polska
 • Zakłady Produkcji Kruszyw Rupińscy Sp.j.
 • Manta – Diving, Paintball & Mine Rescue Equipment
 • VARTA AG
 • Planet Eclipse
 • Paintball Club Zambrów
 • OstroVit
 • Virst
 • Skill Paintball
 • Greenvit

Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy nas wspierali podczas tego wyjątkowego wydarzenia. Wasza obecność była dla nas motywacją, a wasze wsparcie cenne. To niezapomniana przygoda, która dodatkowo zwiększa naszą determinację do dalszej pracy i rozwoju umiejętności. Wierzymy, że nasza drużyna będzie kontynuować osiąganie sukcesów i cieszyć się jeszcze większym uznaniem w przyszłości. Dziękujemy wszystkim!

Wracamy do treningów, kolejny turniej Paintball Xball – League który odbędzie się w Łodzi 2.07.2023r.

NexXTeaM Zambrów

Accessibility