Pływalnia Miejska „Delfin” już wyremontowana. Otwarcie 8 grudnia 2017r.

Dziś na konferencji prasowej w siedzibie Pływalni Miejskiej „Delfin” Burmistrz Miasta Zambrów Kazimierz Dąbrowski poinformował, iż prace remontowo – instalacyjne na pływalni dobiegają końca. 8 grudnia 2017r. od godz. 7.00 mieszkańcy miasta i okolic mogą ponownie korzystać z usług pływalni.

Jak zmieniła się pływalnia?

6 miesięcy trwały prace remontowe na Pływalni Miejskiej „Delfin”. Wykonano szereg prac remontowo – instalacyjnych i tak na parterze zainstalowano kurtynę powietrzną nad drzwiami wejściowymi, przeniesiono administrację pływalni, wymieniono wentylację w całej hali basenowej oraz złoża filtracyjne. Na pierwszym piętrze utworzono saunarium, duży hydromasaż, dwa stanowiska słonecznej łąki.  Wymieniono: zjeżdżalnie na docieplaną z efektem akustycznym, okładzinę w niecce dużej basenu oraz okładzinę na ceramiczną w niecce małej.  Szatnia basenowa zyskała nowe szafki, prysznice, kabiny i armaturę łazienkową. Ponadto na piętrze drugim odnowiono w całości sufit oraz w całym obiekcie zainstalowano nowe oświetlenie.

Cennik usług pływalni pozostaje bez zmian. Wprowadzono jedynie dodatkową opłatę za korzystanie z słonecznej łąki w kwocie 2 zł za 10 minut. Aktualne informacje o pływalni znajdą Państwo na stronie internetowej Pływalni Miejskiej „Delfin” www.basendelfin.com.pl/

Poniżej prezentujemy zdjęcia pływalni w tracie prac oraz obecny stan.

Justyna Włodkowska – Kurpiewska

Accessibility