Ruszyły zapisy na 4 Zambrowski Bieg Uliczny – zambrowskibieguliczny.pl

Zapraszamy wszystkich miłośników biegania na 4 Zambrowski Bieg Uliczny, który odbędzie się 1 maja 2018 na stadionie miejskim w Zambrowie. Organizatorem imprezy jest Miasto Zambrów, Stowarzyszenie Sportowe Sporteam oraz Uczniowski Klub Sportowy ORKAN przy Szkole Podstawowej Nr 3 w Zambrowie.

W TEGOROCZNYM BIEGU NAGRODZIMY W NOWYCH KATEGORIACH.

SZCZEGÓŁY NA OFICJALNEJ STRONIE BIEGU 

WWW.ZAMBROWSKIBIEGULICZNY.PL

 

Harmonogram imprezy:

  • 9.00 biegi dla dzieci na płycie stadionu (zapisy są prowadzone u nauczycieli wychowania fizycznego w zambrowskich szkołach). W dniu imprezy dzieci biorące udział w biegach towarzyszących zgłaszają się na trybuny przy płycie głównej stadionu, gdzie będą ustawiane do startu wg. kategorii wiekowej.
  • 10.20 – start biegu z bieżni stadionu na 10 km ulicami Zambrowa (trasa z atestem Polskiego Związku Lekkiej Atletyki) – należy mieć ukończone 16 lat
  • 10.30 – start biegu z bieżni stadionu na 5 km ulicami Zambrowa – należy mieć ukończone 16 lat

Jak wziąć udział w biegu?

Aby wziąć udział w biegach na 5 km i 10 km należy zapoznać się z regulaminem imprezy i wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na oficjalnej stronie Zambrowskiego Biegu Ulicznego www.zambrowskibieguliczny.pl  oraz uiścić opłatę startową w wysokości 20 zł na numer konta:

Bank Spółdzielczy w Zambrowie

02 8775 0009 0010 0100 1499 0001

Stowarzyszenie Sportowo-Rekreacyjne „SPORTEAM”

Aleja Wojska Polskiego 63, 18-301 Zambrów

W tytule przelewu: Biegi Zambrowskie – Nazwisko i Imię

Zgłoszenia online zostaną zawieszone 27 kwietnia 2018 roku. Po tym terminie zgłoszenia będą możliwe wyłącznie w dniu imprezy w Biurze Zawodów.

Justyna Włodkowska – Kurpiewska

 

Accessibility