Szkolny Klub Wolontariatu „Silni Razem” oraz Radny Miasta Zambrów przyłączyli się do akcji “Nakręteczka dla Ksawereczka”


Dziś przy wsparciu i zaangażowaniu Radnego Miasta Zambrów Michała Klimowicza nakrętki, które zbierane są do serduszka przy Urzędzie Miasta Zambrów trafiły do Ksawerego Jasińskiego, zambrowianina, który urodził się z wadą rozwojową ucha prawego pod postacią mikrocji małżowiny usznej i artrezji przewodu słuchowego zewnętrznego. Chłopiec ma szansę na bycie w pełni zdrowym, ale potrzebuje leczenia i rehabilitacji oraz najważniejsze kosztownej operacji. 

Nakrętki odebrał tata Ksawerego, Kamil Jasiński, który składa serdeczne podziękowania dla Radnego Miasta Zambrów Michała Klimowicza za pomoc, a także dla opiekunów Szkolnego Klubu Wolontariatu „Silni Razem” z Zespołu Szkół nr 1 w Zambrowie Bogusławy Wiśniewskiej i Krzysztofa Boruca, którzy wyrazili zgodę, aby zawartość z metalowych koszy trafiła na rzecz małego zambrowianina.

Akcja “Nakręteczka dla Ksawereczka” cały czas trwa. Więcej informacji znajdą Państwo na oficjalnym profilu Ksawerego: Ksawery Jasiński – nie pozwól zamknąć mnie w strefie ciszy.

Justyna Włodkowska – Kurpiewska

Biuro Promocji Miasta Zambrów

Accessibility