Tak bawiły się dzieci podczas festynu z okazji Dnia Dziecka w Zambrowie


Ponad 2 tys. dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych z terenu Miasta Zambrów uczestniczyło dnia 1 czerwca br. w festynie z okazji Dnia Dziecka zorganizowanym przez Urząd Miasta Zambrów. Impreza odbyła się na stadionie miejskim w Zambrowie.

Podczas tego wyjątkowego dnia dzieci mogły skorzystać z mocy atrakcji przygotowanych przez organizatorów miedzy innymi: dmuchanych zjeżdżalni, stanowisk artystycznych oraz konkursów sportowych z nagrodami. Nie zabrakło również słodkości w postaci waty cukrowej, popcornu, mleczek smakowych czy lodów. Imprezę odwiedziły również postacie z bajek oraz miejska maskotka Zambruś w nowej odsłonie, która wzbudziła duże zainteresowanie wśród najmłodszych mieszkańców miasta. 

Dodatkową atrakcją  było stanowisko przygotowane przez Komendę Powiatową Policji w Zambrowie, gdzie dzieci mogły przymierzyć  strój taktyczny czy wsiąść na policyjny motor lub do radiowozu.

Organizatorzy składają podziękowania dla sponsorów imprezy: Bank Spółdzielczy w Zambrowie, Centrum Handlowo-Usługowe Gregorek w Zambrowie, Spółdzielnia Mleczarska „Mlekpol” Oddział w Zambrowie, Karolina Sokół – Licencjobiorca Restauracji Mcdonald’s, PKO Bank Polski Oddział w Zambrowie, Hurtownia Spożywcza Agra w Zambrowie.

Justyna Włodkowska – Kurpiewska

Biuro Promocji Miasta Zambrów

Accessibility