W odpowiedzi na ogłoszony 12 maja 2021 roku konkurs Burmistrza Miasta Zambrów pn. Zambrowska „Ekipa”, do Biura promocji Urzędu Miasta Zambrów napłynęło 8 zdjęć konkursowych, z czego 6 zdjęć zostało zakwalifikowanych do dalszego etapu – głosowania on-line. Dwa zdjęcia nie spełniały wymagań formalnych z powodu braku załączonych zgód na wykorzystanie wizerunku osób znajdujących się na fotografiach.

Zdjęcia, które zakwalifikowano do drugiego etapu konkursu zostały umieszczone na oficjalnym profilu Facebook Burmistrza Miasta Zambrów i poddane 7-dniowemu głosowaniu on-line. W dniach od 26 maja do 1 czerwca 2021 roku odbyło się głosowanie, w wyniku którego I miejsce otrzymała Ekipa, która zdobyła 1,4 tys. polubień, II miejsce – Ekipa, która zdobyła 1,3 tys. polubień, III miejsce – Ekipa, która zdobyła 456 polubień.

Gratulujemy laureatom, zaś wszystkim uczestnikom – odwagi, kreatywności i pozytywnej energii.

Zwycięskie ekipy zostaną zaproszone na spotkanie z Burmistrzem Miasta Zambrów. Przypominamy, że nagrodami dla zdobywców trzech pierwszych miejsc są banery promocyjne przy ul. Ostrowskiej w Zambrowie, dodatkowo dla zdobywców I miejsca przewidziano paczkę kultowych lodów EKIPA.

Karolina Ilczuk
Kierownik w Biurze Promocji
Urząd Miasta Zambrów

Accessibility