W minioną niedzielę (05.08.2018) odbył się rajd rowerowy z cyklu „Zambrów na rowery 2018”.  120 uczestników  eskortowanych przez Zambrowską Policję wybrało  się tym razem do Szumowa. Rowerzyści mieli do przejechania w obie strony około 40km. Miłośnicy dwóch kół wyruszyli dokładnie o godzinie 10:00 z targowicy miejskiej, do celu wyprawy dotarli o godz. 11.30 gdzie na terenach rekreacyjnych mini-skansenu czekał na nich ciepły posiłek przygotowany przez pracowników Baru Stacja w Zambrowie. Na miejscu odbyły się również zapisy na pielgrzymkę rowerową do Hodyszewa, która odbędzie się w najbliższą sobotę 11 sierpnia.

Mimo wysokiej temperatury i planowanych opadów deszczu w niedzielnej wyprawie udział wzięło 120 osób. W trakcie całego rajdu pogoda dopisała.

Organizatorem wyjazdu byłi: Urząd Miasta Zambrów oraz Stowarzyszenie Sportowe Sporteam.

Informujemy, że do 9 sierpnia pod  nr tel. 664 035 025 można zapisać się na pielgrzymkę rowerową do Hodyszewa. Pielgrzymka wyruszy z parkingu przy parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w sobotę 11 sierpnia o godzinie 8:00. Trasa wyniesie około 100 km w obie strony. Na miejscu odbędzie się msza święta w intencji pątników.

Szczegóły wyjazdu znajdują się tutaj -> http://zambrow-host.beep.pl/aktualnosci/zapowiedz-rajdu-do-szumowa-zapisy-na-pielgrzymke-do-hodyszewa/

 

Accessibility