Zambrów na rowery – Wygoda 2019

4.08.2019 r. odbył się rajd rowerowy z cyklu „Zambrów na rowery 2019”. Około 80 uczestników  eskortowanych przez Zambrowską Policję wybrało się tym razem do Wygody. Rowerzyści mieli do przejechania w obie strony ponad 40 km.

Miłośnicy dwóch kół wyruszyli o godzinie 10:00 z targowicy miejskiej, do celu wyprawy dotarli o godz. 12.30 gdzie na miejscu czekał na nich ciepły posiłek. W Wygodzie  odbyły się również zapisy na pielgrzymkę rowerową do Hodyszewa, która odbędzie się w najbliższą sobotę 10 sierpnia.

Mimo opadów deszczu w niedzielnej wyprawie udział wzięło około 80 osób. W trakcie całego rajdu pogoda dopisała.

Organizatorem wyjazdu byli: Urząd Miasta Zambrów oraz Stowarzyszenie Sportowe Sporteam.

Informujemy, że do 8 sierpnia można zapisać się na pielgrzymkę rowerową do Hodyszewa. Zapisy są prowadzone w Urzędzie Miasta Zambrów telefonicznie pod  nr tel. 86 271 22 10 wew. 30. Pielgrzymka wyruszy z parkingu przy parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w sobotę 10 sierpnia o godzinie 8:00. Trasa wyniesie około 100 km w obie strony. Na miejscu odbędzie się msza święta w intencji pątników.

Szczegóły wyjazdu znajdują się tutaj -> http://zambrow-host.beep.pl/aktualnosci/zapowiedz-rajdu-do-szumowa-zapisy-na-pielgrzymke-do-hodyszewa/

Tekst i foto: Marzena Gołębiewska

Accessibility