Zapowiedź rajdu do Wygody. Zapisy na pielgrzymkę do Hodyszewa.

Serdecznie zapraszamy na kolejny rajd rowerowy organizowany w ramach cyklu „ZAMBRÓW NA ROWERY 2019”. W niedzielę 4 sierpnia o godz. 10.00 z targowicy miejskiej w Zambrowie wyruszamy do miejscowości Wygoda.

Trasa przejazdu: Zambrów, przejazd ulicami: Zambrów: Targowica miejska przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego, 71 Pułku Piechoty, Obrońców Zambrowa, Ostrowska, Krajewo – Korytki, MOP Ostrożne, Krajewo Budziły, Krajewo – Łętowo, Krajewo, Krajewo Borowe, Stare Krajewo, Krajewo – Ćwikły, Stare, Zakrzewo, Śledzie, Zagroby – Zakrzewo, Tabędź, Pstrągi – Gniewoty, Bacze Mokre, Rubinówka, Wygoda.

Powrót przez miejscowości: Wygoda, Kościelna, Modzele – Wypychy, Konopki – Jałbrzyków Stok, Cieciorki, Zambrów: rtm. Witolda Pileckiego, Generała Józefa Bema, Papieża Jana Pawła II, ul. targowa – zakończenie.

Każdy uczestnik niedzielnej wyprawy powinien być zaopatrzony w kask, kamizelkę lub odzież odblaskową, dętkę, itp., sprawdzić stan techniczny roweru oraz zapoznać się z regulaminem rajdu, który dołączamy do artykułu w formie załącznika.

Organizator zapewnia napoje oraz posiłek regeneracyjny.

Uczestnictwo w rajdzie oznacza akceptację regulaminu – http://zambrow-host.beep.pl/wp-content/uploads/2019/05/Regulamin-zambr%C3%B3w-na-rowery-2019-na-stron%C4%99.pdf

 

UWAGA!

W miejscu docelowym niedzielnego rajdu będzie można zapisać się na pielgrzymkę rowerową z Zambrowa do Hodyszewa, która odbędzie się 10 sierpnia. Zapisy będą prowadzone w Urzędzie Miasta Zambrów telefonicznie od 05.08.2019 r. do 08.08.2019 r. pod  nr tel. 86 271 22 10 wew. 30. Pielgrzymka wyruszy z parkingu przy parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w sobotę 10 sierpnia o godzinie 8:00. Trasa wyniesie około 100 km w obie strony. Na miejscu odbędzie się msza święta w intencji pątników.

W pielgrzymce mogą brać udział osoby w wieku od 14 do 16 roku życia pod opieką osoby dorosłej za pisemną zgodą opiekuna prawnego. Osoby w wieku od 16 do 18 roku życia za pisemną zgodą opiekuna prawnego. Uczestnicy biorą udział w pielgrzymce na własną odpowiedzialność. Należy się przygotować do wzmożonego wysiłku i zabrać ze sobą: kask, kamizelkę odblaskową, koniecznie nakrycie głowy. Pątnicy zaprowiantowują się we własnym zakresie. Organizator zapewnia napoje chłodzące.

Regulamin pielgrzymki

Zgoda opiekuna

 

Harmonogram pozostałych rajdów i imprez w ramach „Zambrów na rowery 2019”:

Rajdy krótkie ok. 50 km w obie strony:

  •  8 września – Rosochate Kościelne

Rajdy długie ponad 100 km w obie strony:

  •  14 września – rajd szlakiem bitwy o Zambrów

Pozostałe imprezy rowerowe:

  • 10.08.2019 – Pielgrzymka do Hodyszewa

 

Tekst: Marzena Gołębiewska

Accessibility