Zambrowski Kociołek – Pożegnanie Lata 2023r. Muzyczna Magia na Zielonych Terenach Miasta


27 sierpnia 2023 roku, w malowniczych okolicach Miasta Zambrów, odbyło się wyjątkowe wydarzenie pod nazwą “Zambrowski Kociołek – Pożegnanie Lata”. To niezwykłe wydarzenie, które zjednoczyło mieszkańców i zaproszonych gości w duchu wspólnego świętowania, muzyki i doskonałego jedzenia.

Tereny zielone stały się areną dla tego wyjątkowego wydarzenia, które odbyło się w atmosferze radosnej zabawy i kultury muzycznej. Trzy ekscytujące koncerty wzbudziły emocje wszystkich uczestników, a na scenie pojawiły się zespoły, które dostarczyły niezapomnianej rozrywki.

Rozpoczęcie wydarzenia stało się muzycznym preludium dla tłumu, kiedy na scenie pojawił się zespół FUTURE FOLK. Ich energetyczna muzyka połączona z unikalnym stylem wprawiła publiczność w radosny nastrój. Występ zespołu INTENSE podtrzymywał atmosferę muzycznej ekscytacji, oferując mieszankę znanych utworów, która porwała serca obecnych.

Najważniejszym punktem wieczoru był występ Jacka Stachurskiego. Jego charakterystyczny głos oraz hity, które podbiły serca fanów na przestrzeni lat, wprowadziły publiczność w trans. Jego występ był hołdem dla miłośników jego twórczości oraz fantastycznym zakończeniem muzycznego maratonu.

Oprócz dźwięków, uczestnicy mogli także rozkoszować się wybornym jedzeniem, które było oferowane podczas wydarzenia. W ramach tzw. Zambrowskiego Kociołka, firma gastronomiczna od Pani Wioli Narożnej serwowała niezwykłe smaki. Na wszystkich gości czekały pyszne pierogi z mięsem, aromatyczny barszcz oraz bułeczki drożdżowe. Całą kulinarną ucztę pieczołowicie podawał Burmistrz Miasta Zambrów – Kazimierz Dąbrowski, który osobiście angażował się w obsługę gości. Wspierali go Przewodniczący Miasta Zambrów – Jacek Olszewski, Zastępca Burmistrza Miasta Zambrów – Adam Libuda oraz pani Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie – Marta Konopka, tworząc wspaniałą atmosferę wspólnej radości i integracji.

Zambrowski Kociołek nie tylko dostarczył niezapomnianych wrażeń muzycznych, ale także stworzył momenty łączenia się mieszkańców w atmosferze radości i entuzjazmu. To wydarzenie udowodniło, że zielone tereny Miasta mogą być miejscem magicznego spotkania muzyki, kultury i wspólnego świętowania.

 

Biuro Promocji Miasta

Marcin Maciejewski

Link do zdjęć: Fotorelacja Zambrowski Kociołek 2023

Accessibility