Zlot food trucków w Zambrowie

Przed mieszkańcami Zambrowa prawdopodobnie najsmaczniejszy event tego lata – 28 lipca startuje tu festiwal food trucków. Pasjonaci kulinariów na czterech kółkach aż przez trzy dni będą karmić mieszkańców w „restauracji” pod chmurką. Na imprezę zapraszają FUTRAKI.

Kulinarne miasteczko stanie nad zambrowskim zalewem.

Kucharze będą karmić spragnionych plenerowych eventów mieszkańców przez trzy dni od 28 do 30 lipca. W piknikowej atmosferze będzie można spróbować dań z co najmniej czterech kontynentów!

Nie zabraknie potraw kuchni orientalnej, bałkańskiej, śródziemnomorskiej, a także królujących na wszystkich eventach – amerykańskich burgerów i belgijskich frytek. Organizatorzy zapewnią także słodkie przekąski, kawę oraz zimne napoje.

Eventy „foodtruckowe” wpisały się już na stałe w mapę miejskich wydarzeń na świeżym powietrzu. Oryginalne dania z różnych stron świata, nieoczywiste smaki i nęcące zapachy przyciągają całe rodziny.

Organizatorem zlotu jest organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów.

Event odbędzie się na terenach zielonych przy zalewie w Zambrowie.

            Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Godziny otwarcia:

  • Piątek: 15:00- 21:00
  • Sobota: 12:00-21:00
  • Niedziela 12:00-20:00

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/287081547146340

 W przypadku pytań zachęcam do kontaktu: Tomasz Kamyk, kom.: 662 7743 959, e-mail: tomasz@warsawpr.pl

Accessibility