Rejestracja udziału w dyskusji

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, dyskusje publiczne realizowane będą w trybie on-line. Więcej szczegółów poniżej na niniejszej stronie w dziale „Regulamin przeprowadzenia dyskusji publicznej w Urzędzie Miasta Zambrów”. Poniżej przedstawiamy listę dyskusji zaplanowanych w najbliższym czasie:

Aktualnie: Dyskusja publiczna nad przyjętymi w projekcie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części miasta Zambrów w rejonie ulicy Aleja Wojska Polskiego oraz południowej granicy miasta, graniczącej z Rodzinnym Ogrodem Działkowym Pod Długoborzem wraz z prognozą oddziaływania na środowisko rozwiązaniami odbędzie się w trybie on-line w dniu 18 stycznia 2021 r. w godzinach od 1200 do godz. 1330

Instrukcja obsługi

UWAGA!
Do wirtualnego pokoju, prosimy wchodzić używając wyłącznie aktualnej przeglądarki Google Chrome, Firefox lub Safari. W przypadku przeglądarki Microsoft Edge mogą wystąpić problemy techniczne z poprawnym odbiorem. 

Jak włączyć mikrofon/kamerę po przyznaniu głosu przez osobę prowadzącą, aby wszyscy nas słyszeli podczas wypowiedzi?

Po przyznaniu głosu przez osobę prowadzącą, aby inni uczestnicy spotkania nas słyszeli, należy:

  1. Zezwolić przeglądarce na dostęp do mikrofonu oraz kamery, akceptując pojawiające się komunikaty w prawym lub lewym górnym rogu okna przeglądarki.
  2. Po udzieleniu zgody, należy włączyć swój mikrofon/kamerę – kliknąć w małą czerwoną ikonę mikrofonu (ewentualnie również kamery) w OKNIE AV, tak, aby zmieniła się na zieloną:
Accessibility