Zambrów, 25 marca 2021 roku  

Mieszkańcy Miasta Zambrów

W wyniku rozmów Burmistrza Miasta Zambrów z lekarzami rodzinnymi z terenu  miasta w sprawie przystąpienia do Narodowego Programu Szczepień, uprzejmie informujemy, iż:

  1. lek. Zdzisława Gołębiewska i lek. Marek Zdrodowski ze Spółki lekarskiej przy ul. Białostockiej oraz  lek. Barbara Gebala-Jarocka z przychodni przy ul. Pułaskiego przystąpią do Programu Szczepień.
  2. Termin przystąpienia w dalszym ciągu jest zdeterminowany przydzieleniem szczepionek, jeżeli będzie to możliwe szczepienia będą mogły rozpocząć się wcześniej.
  3. Miejscem szczepień wykonywanych przez lek. Barbarę Gebala-Jarocką będą pomieszczenia znajdujące się na parterze Pływalni Miejskiej „Delfin” w Zambrowie, przy ul. Wyszyńskiego 6B.
  4. Miejscem szczepień lek. Zdzisławy Gołębiewskiej i lek. Marka Zdrodowskiego będzie przychodnia przy ul. Białostockiej 24 w Zambrowie.
  5. Mimo uprzednich deklaracji, żaden z lekarzy z przychodni przy ul. Fabrycznej w Zambrowie nie przystąpi do programu szczepień.
  6. Szpital Powiatowy w Zambrowie realizuje szczepienia w dotychczasowym trybie.

Lekarzom, którzy przystąpili do Narodowego Programu Szczepień, pragnę serdecznie podziękować za decyzję, która w znaczny sposób przyczyni się do poprawy jakości zdrowia mieszkańców naszego miasta.

Oryginał pisma z dnia 25.03.2021 roku
Accessibility