Misja gospodarcza Polskiego Klastra Budowlanego do Szwajcarii! Czekamy na zgłoszenia!

W dniach 14-18.01.2020 r. w Bazylei odbędą się targi Swissbau. Planujemy misję gospodarczą Polskiego Klastra Budowlanego w ramach programu klastrowego Polska – Szwajcaria. Podczas misji odbędą się warsztaty dla polskich przedsiębiorców z branży budowlanej dotyczące rynku szwajcarskiego. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Polski Klaster Budowlany wyjeżdża na misję gospodarczą polskich firm budowlanych do Szwajcarii. Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane firmy do udziału w misji. Targi Swissbau to jedyne w Szwajcarii, a zarazem jedne z największych w Europie, targi branży budowlanej. Są to targi dwuletnie, a najbliższa edycja odbędzie się właśnie w styczniu 2020 roku. W trakcie pięciu dni około 100 000 osób odwiedza w Bazylei stoiska niemalże 1100 wystawców, również z Polski. Wśród wystawców będzie również Polski Klaster Budowlany. Na stoisku klastrowym odbędą się spotkania biznesowe oraz będzie można spotkać przedstawicieli instytucji wspierających firmy na rynku szwajcarskim.

Misja w ramach programu klastrowego Polska – Szwajcaria będzie doskonałą okazją do zapoznania się z tamtejszym rynkiem oraz promocją polskich produktów budowlanych pod wspólnym logiem Best of Poland. Wspólnie z Polsko-Szwajcarską Izbą Gospodarczą oraz Polską Agencją Inwestycji i Handlu zorganizujemy warsztaty dla polskich przedsiębiorców z branży budowlanej (tematy: specyfika rynku, pułapki, szanse i ryzyka; jak eksportować do Szwajcarii – aspekty prawno-celne; jak założyć firmę w Szwajcarii; współpraca z klientami; przykład sukcesu polskiej firmy na rynku szwajcarskim).

Targi trwają od 14 do 18 stycznia 2020 r. Towarzyszą im prezentacje oraz prelekcje, w których nie zabraknie możliwości nawiązania wielu cennych kontaktów biznesowych.

Oczywiście udział w misji objęty jest dofinansowaniem w ramach Programu Promocji Polskiego Budownictwa i Wykończenia Wnętrz. Oznacza to, że firmy, które zdecydują się na wyjazd, mogą otrzymać dofinansowanie obejmujące do 80 proc. kosztów związanych m.in. z:
– kosztem podróży,
– ubezpieczeniem,
– kosztem pobytu,
– organizacją kolacji biznesowych i spotkań z instytucjami oferującymi wsparcie eksperckie w zakresie
prawnym, finansowym, podatkowym oraz certyfikacyjnym.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w misji prosimy o przesyłanie zgłoszeń do Pana Adama Krajewskiego z biura Polskiego Klastra Budowlanego – a.krajewski@polskiestowarzyszenie.pl

Aby zrezygnować z subskrypcji klikni na link: http://www.budowlanyklaster.pl/subskrypcja/usun.html?id_wpisu=oKy-5ZjZ6aXSpanjlK3zwrWY1eLme77lmJ2pbQ

Wschodni Klaster Budowlany

biuro@polskiestowarzyszenie.pl

Accessibility