Przebudowa drogi gminnej ulicy Bema


KOMUNIKAT
BURMISTRZA MIASTA ZAMBRÓW

          W związku z zadaniem pn. „Przebudowa drogi gminnej ulicy Bema w Zambrowie wraz z rozbiórką i budową infrastruktury towarzyszącej” uprzejmie informuję, że

z dniem 8 lipca 2024r. (poniedziałek) nastąpi zamknięcie ruchu na jezdni ulicy Gen. J. Bema w Zambrowie oraz ruchu pieszego od strony zachodniej.

          Celem zapewnienia ciągów komunikacyjnych na przebudowywanym obszarze wprowadzono tymczasową zmianę organizacji ruchu na ulicy Gen. S. Kosseckiego z jednokierunkowej na dwukierunkową. Dodatkowo została wprowadzona tymczasowa droga przy budynku pod adresem Pułaskiego 2A. Czynne pozostają przejścia dla pieszych na obu rondach oraz dodatkowo jedno przejście tymczasowe w ciągu ul. Bema na wysokości budynku nr 6.

          Proszę o wyrozumiałość i zachowanie szczególnej ostrożności oraz dostosowanie się do wprowadzonej czasowej organizacji ruchu. Komunikat kieruję zarówno do kierowców, jak i pozostałych uczestników ruchu, w szczególności do pieszych poruszających się w danym obrębie. Zmiana wprowadza również objazdy prowadzące do ul. Żytniej oraz do ul. Białostockiej.

Wykonawcą zadania jest firma: Przedsiębiorstwo Budowy Dróg „BITUM” Sp. z o.o., ul. Sitarska 1, 18-300 Zambrów.

Planowany termin zakończenia inwestycji: 5 listopada 2024r.

Za zaistniałe utrudnienia i komplikacje przepraszam.

Burmistrz Miasta Zambrów
(-) Kazimierz Dąbrowski

 

Accessibility