KOMUNIKAT BURMISTRZA MIASTA ZAMBRÓW

Zapraszam mieszkańców miasta Zambrów do wzięcia udziału w spotkaniach doradczych dotyczących programu „Czyste Powietrze”. Celem programu jest poprawa jakości powietrza w Polsce przez dofinansowanie przedsięwzięć termomodernizacyjnych, w tym m.in. wymiany źródeł ciepła i montażu instalacji solarnych. Z programu skorzystać mogą właściciele oraz współwłaściciele jednorodzinnych budynków mieszkalnych, a także właściciele i współwłaściciele wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych, które mają wyodrębnioną księgę wieczystą.

W związku z panującym stanem pandemii porady będą udzielane indywidualnie po uprzednim telefonicznym umówieniu spotkania. Miejsce spotkań: budynek Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie, ul. Wyszyńskiego 2A, 18-300 Zambrów. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod numerem telefonu 86 – 271 – 22 – 10 wew. 47 od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.30. Termin pierwszych spotkań ustala się na dzień 10 marca 2021r. (środa) w godzinach 9.00 -14.00. W zależności od stopnia zainteresowania dotacją przewiduje się, że porady będą możliwe co dwa tygodnie.

Warunkiem podstawowym skorzystania z porady jest uprzednie telefoniczne umówienie spotkania. Więcej informacji dotyczących programu „Czyste powietrze” znajduje się na stronie internetowej www.czystepowietrze.gov.pl

Accessibility