Zrób nietuzinkowe zdjęcia lub nagraj krótkie video, na którym uwiecznisz ciekawą inwestycję, która powstała ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego 2014-2020. A 3 tysiące złotych może być Twoje!

Polska od 15 lat jest już w Unii Europejskiej. Wykadruj zmiany, jakie zaszły w naszym regionie dzięki funduszom europejskim.

Pula nagród wynosi 12 tysięcy złotych. Dodatkowo autorzy wyróżnionych prac zostaną zaproszeni do udziału w jednodniowych warsztatach foto lub video.

Na prace czekamy do 19 sierpnia 2019 roku. Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie http://wykadrujzmiany.wrotapodlasia.pl/. Przykłady dofinansowanych projektów można znaleźć m.in. na stronie https://rpo.wrotapodlasia.pl/pl/dowiedz_sie_wiecej_o_programie/poznaj_projekty/przyklady-projektow.html.

Organizatorem konkursu jest województwo podlaskie. Informacji o konkursie udzielają pracownicy Departamentu Rozwoju Regionalnego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego, przy ul. Poleskiej 89 w Białymstoku, tel. 85 66 54 944, adres email: rpowp@wrotapodlasia.pl.

Konkurs jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Pomocy Technicznej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020.

Accessibility