Drukuj

Gala Sportu 2018 – najlepsi zawodnicy wyróżnieni przez burmistrza

Młodzi zambrowscy sportowcy 16 września br. zostali uhonorowani za wybitne osiągnięcia sportowe w sezonie 2017/2018 podczas Gali Sportu 2018. Organizatorem wydarzenia był Burmistrz Miasta Zambrów. Uroczystość odbyła się w Miejskim Ośrodku Kultury w Zambrowie.

31 statuetek trafiło w ręce zawodników w sportach indywidualnych i drużynowych za sukcesy na arenie krajowej i wojewódzkiej. Nagrody wręczali: Burmistrz Miasta Zambrów Kazimierz Dąbrowski, Przewodniczący Rady Miasta Zambrów Zbigniew Korzeniowski oraz Wiceprzewodniczący Rady Miasta Zambrów Krzysztof Boruc. Uroczystość poprowadził Fabian Dzieżyc.

Tuż po części oficjalnej na wszystkich uczestników czekał tort przygotowany specjalnie na tą uroczystość.

LISTA NAGRODZONYCH:

I. UKS Academia Gorila Ostrów Mazowiecka

Mateusz Gamdzyk

Osiągnięcia:

–  III miejsce w XIII Mistrzostwach Polski w Brazylijskim JIU – JITSU

Trenerzy: Grzegorz Kowalczyk, Piotr Myk

II. Mazowiecko – Podlaski Klub Karate

 Aleksander Anuszkiewicz

Osiągnięcia:

– I miejsce w Pucharze Polski International Budokai 2017

– I miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski International Budokai 2017

Trener: Artur Więzowski

Salamow Makhmed

Osiągnięcia:

– I miejsce w Pucharze Polski International Budokai 2017

– II miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski International Budokai 2017

Trener: Robert Gaździk

Bajtajew Mogamed

Osiągnięcia:

– II miejsce w Pucharze Polski International Budokai 2017

– I miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski International Budokai 2017

Trener: Robert Gaździk

Łukasz Bojarzyński

Osiągnięcia:

– I miejsce w Pucharze Polski International Budokai 2017

– II miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski International Budokai 2017

Trener: Artur Więzowski

Jacek Misiewicz

Osiągnięcia:

– I miejsce w Pucharze Polski International Budokai 2017

– I miejsce w Gali Kickoxingu Kurpiowska Kuźnia Mistrzów

Trener: Artur Więzowski

III. Zambrowski Klub Karate Kyokushin

Karolina Olszewska

Osiągnięcia:

– I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego

– I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin z okazji Dnia Niepodległości

– I miejsce w IX Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin dla dzieci i młodzieży

– I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju IKO Karate Kyokushin dla dzieci i młodzieży

– I miejsce w Międzynarodowym Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Zambrów w Karate Kyokushin

– I miejsce w Mazovia Cup Turniej Karate Kyokushin IKO

– III miejsce w Międzynarodowym Turnieju Karate IKO

Trener: Anna Kaczyńska -Youssfi

Adrian Wardziński

Osiągnięcia:

– I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego

– I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin z okazji Dnia Niepodległości

– I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin dla dzieci i młodzieży

– I miejsce w Międzynarodowym Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Zambrów w Karate Kyokushin

– I miejsce w Mazovia Cup Turniej Karate Kyokushin IKO

– I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Karate IKO

Trener: Skander Youssfi

Mateusz Choromański 

Osiągnięcia:

– II miejsce w Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego

– III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin z okazji Dnia Niepodległości

– III miejsce w IX Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin dla dzieci i młodzieży

– I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju IKO Karate Kyokushin dla dzieci i młodzieży

– I miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Karate Kyokushin

– III miejsce w Międzynarodowym Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Zambrów w Karate Kyokushin

– III miejsce w Międzynarodowym Turnieju Karate IKO

Trener: Skander Youssfi

Aleksandra Olszewska

Osiągnięcia:

– I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin z okazji Dnia Niepodległości

– II miejsce w IX Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin dla dzieci i młodzieży

– II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju IKO Karate Kyokushin dla dzieci i młodzieży

– I miejsce w Międzynarodowym Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Zambrów w Karate Kyokushin

– III miejsce w Międzynarodowym Turnieju Karate IKO

Trener: Anna Kaczyńska -Youssfi

Amelia Zaręba 

Osiągnięcia:

– III miejsce w Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego

– III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin z okazji Dnia Niepodległości

– II miejsce w Międzynarodowym Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Zambrów w Karate Kyokushin

– I miejsce w Mazovia CUP Turniej Karate Kyokushin

– I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Karate IKO

Trener: Anna Kaczyńska -Youssfi

Kinga Kalinowska

Osiągnięcia:

– I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego

– I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin z okazji Dnia Niepodległości

– I miejsce w Międzynarodowym Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Zambrów w Karate Kyokushin

– I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Karate IKO

Trener: Anna Kaczyńska -Youssfi

IV. Rekord Zambrów

Drużyna dziewcząt (młodziczki):

  1. Julia Biała
  2. Anna Choińska
  3. Patrycja Dąbrowska
  4. Magdalena Dąbrowska
  5. Klaudia Lipińska
  6. Małgorzata Ogrodnik
  7. Kinga Rogulska
  8. Aleksandra Siemieniuk
  9. Julia Strzeszewska
  10. Zuzanna Tymosiak
  11. Olivia Tyszka
  12. Zofia Uszyńska
  13. Kamila Wilczyńska

Osiągnięcia:

– III miejsce w lidze województwa podlaskiego młodziczek

– awans do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski

Drużyna dziewcząt (czwórki):

  1. Magdalena Dąbrowska
  2. Małgorzata Ogrodnik
  3. Olivia Tyszka
  4. Kinga Rogulska
  5. Aleksandra Siemieniuk

Osiągnięcia:

– IV miejsce w Mistrzostwach Polski Kinder + Sport

– Mistrzynie województwa podlaskiego w mini siatkówce w kategorii czwórek

Trener: Łukasz Kujawa

Drużyna dziewcząt (dwójki):

  1. Julia Wieczorek
  2. Julia Mianowska
  3. Oliwia Walulik

Osiągnięcia:

– IV miejsce w Mistrzostwach Polski Kinder + Sport

– Mistrzynie województwa podlaskiego w mini siatkówce w kategorii dwójek

Trener: Łukasz Kujawa

Drużyna dziewcząt (dwójki):

  1. Nikola Jara
  2. Hanna Choromańska
  3. Aleksandra Mianowska

Osiągnięcia:

– XXVII miejsce w Mistrzostwach Polski Kinder + Sport

– Wicemistrzynie województwa podlaskiego w mini siatkówce w kategorii dwójek

Trener: Łukasz Kujawa

V. Olimpia Zambrów

Drużyna chłopców:

1.Patryk Wiśniewski

2.Miłosz Dybowski

3. Wiktor Dudaryk

4.Michał Dębek

5.Wiktor Balik

6.Igor Lutostański

7.Filip Stypułkowski

8.Kacper Dybowski

9.Piotr Stańczyk

10.Kacper Jasionek

11.Hubert Radwański

Osiągnięcie:

– II miejsce w Finale Mistrzostw Podlasia w Kategorii Orlik

Trenerzy: Kamil Rosiński, Tomasz Stańczyk

VI. UKS Orkan Zambrów

Drużyna dziewcząt:

  1. Weronika Potęga
  2. Wiktoria Sadowska
  3. Karolina Marczyk
  4. Zuzanna Chełska
  5. Camille Nowacka
  6. Weronika Mostowska
  7. Aleksandra Konopko
  8. Dorota Cierpisz
  9. Oliwia Kurowska
  10. Paulina Wiącek
  11. Oliwia Modzelewska
  12. Wiktoria Grudzińska
  13. Aleksandra Podsiad

Osiągnięcie:

– IV miejsce w Wielkanocnym Turnieju Koszykówki dziewcząt

Trener: Leszek Chodkiewicz

Drużyna dziewcząt:

  1. Amelia Giszterowicz
  2. Daria Gołaszewska
  3. Nikola Kotowska
  4. Dominika Lanczewska
  5. Maria Mierzejewska
  6. Wiktoria Pykało
  7. Weronika Rybaczewska
  8. Weronika Malinowska
  9. Oliwia Rygacka
  10. Julia Skawska
  11. Magdalena Sokołowska
  12. Daria Walczuk
  13. Oliwia Sadowska

Osiągnięcia:

– I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki Dziewcząt „Anders Cup 2017”

– II miejsce w Międzynarodowym Turnieju Mini Koszykówki dziewcząt „Basket CUP”

– III miejsce w XI Zambrowskim Festiwalu Koszykówki ORKAN – CUP

 – IV miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki dziewcząt „Basketmania”

Trener: Leszek Chodkiewicz

Drużyna chłopców:

  1. Adam Bielicki
  2. Maciej Bujko
  3. Sebastian Dmochowski
  4. Mateusz Kulesza
  5. Olaf Kozłowski
  6. Krzysztof Wnorowski
  7. Oliwier Sokołowski
  8. Mateusz Brzozowski
  9. Oliwier Sienicki
  10. Piotr Sołowiński

Osiągnięcie:

– III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Mini Koszykówki chłopców UKS 4 Łomża Basket – CUP 2017 o Puchar Prezydenta Miasta Łomża

Trener: Robert Karwowski

VII. Miejskie Gimnazjum nr  1 w Zambrowie

Karolina Dzwonkowska   

– I miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych w finale grupy zachodniej

– II miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych w finale wojewódzkim

– I miejsce w biegu na 600m w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w LA w finale grupy zachodniej

– III miejsce w biegu na 600m w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w LA w finale wojewódzkich

– III miejsce w biegu przełajowym na 1500m w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików

– II miejsce na 600m w IV Międzynarodowym Mitingu LA „Prefbet Śniadowo”

– V miejsce w sztafecie 4X600m w Mistrzostwach Polski PZLA w sztafetach i wielobojach

– II miejsce w biegu na 100m w Mitingu „Solidarności” z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Trenerzy: Grzegorz Piórkowski , Andrzej Korytkowski

VIII. Szkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie

Sebastian Dmochowski

Osiągnięcie:

– I miejsce w biegu na 200m przez płotki w Wojewódzkich Igrzyskach Dzieci w Lekkiej Atletyce

Trener: Robert Karwowski

Amelia Giszterowicz 

Osiągnięcie:

– II miejsce w skoku wzwyż w Wojewódzkich Igrzyskach Dzieci w Lekkiej Atletyce

Trener: Leszek Chodkiewicz

Drużyna dziewcząt:

  1. Zuzanna Chełska
  2. Karolina Marczyk
  3. Wiktoria Sadowska
  4. Weronika Potęga
  5. Oliwia Kurowska
  6. Camille Nowacka
  7. Amelia Giszterowicz
  8. Paulina Modzelewska
  9. Daria Walczuk
  10. Nikola Kotowska
  11. Magdalena Sokołowska
  12. Aleksandra Konopko

Osiągnięcie:

– II miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Dzieci w Koszykówce dziewcząt

Trener: Leszek Chodkiewicz

IX: Szkoła Podstawowa nr 4 w Zambrowie

 Magdalena Dąbrowska  

Osiągnięcie:

– I miejsce w rzucie oszczepem w Finale Województwa Podlaskiego w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych dziewcząt Igrzyska dzieci

Trenerzy: Dorota Kaczyńska, Grażyna Łamarz, Iwona Skawska, Krzysztof Kumór

Julia Wieczorek

Osiągnięcie:

– I miejsce w biegu na 300m w Finale Wojewódzkich Czwartków Lekkoatletycznych

Trenerzy: Grażyna Łamarz, Krzysztof Komór

Anna Dębek    

Osiągnięcia:

– I miejsce w biegu 800m w Finale Województwa w drużynach biegowych przełajowych

– III miejsce w biegu na 200m w Finale Województwa Podlaskiego w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych dziewcząt Igrzyska dzieci

Trenerzy: Grażyna Łamarz, Dorota Kaczyńska, Krzysztof Kumór, Grzegorz Piórkowski

Michał Dębek  

Osiągnięcie:

– III miejsce w biegu na 600m w Finale Województwa w drużynach biegowych przełajowych

Dorota Kaczyńska,  Grażyna Łamarz, Krzysztof Kumór, Grzegorz Piórkowski

Jakub Ołdakowski

Osiągnięcie:

– I miejsce w biegu na 1000m w Finale Wojewódzkich Czwartków Lekkoatletycznych

Trenerzy: Krzysztof Komór , Grażyna Łamarz

Drużyna dziewcząt:

  1. Natalia Bodzianowska
  2. Magdalena Dąbrowska
  3. Alicja Gosiewska
  4. Anna Dębek
  5. Alona Krokhmalova
  6. Maja Wądołowska

Osiągnięcie:

– II miejsce w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt w Finale Województwa Podlaskiego w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych dziewcząt Igrzyska dzieci

Trenerzy: Grażyna Łamarz, Iwona Skawska, Dorota Kaczyńska, Krzysztof Kumór

Drużyna dziewcząt:

  1. Magdalena Dąbrowska
  2. Natalia Bodzianowska
  3. Alicja Gosiewska
  4. Anna Dębek

Osiągnięcie:

– I miejsce w sztafecie 4x60m w Finale Województwa Podlaskiego w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych dziewcząt Igrzyska dzieci

Trenerzy: Dorota Kaczyńska, Grażyna Łamarz, Iwona Skawska, Krzysztof Kumór

Justyna Włodkowska – Kurpiewska

zdjęcia: Karolina Ilczuk

Szanowni Państwo!

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie
o ochronie danych) informujemy, o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących w związku z tym prawach:

Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w Urzędzie Miasta Zambrów jest:

BURMISTRZ MIASTA ZAMBRÓW

  1. Fabryczna 3

18-300 Zambrów

  1. W przypadku pytań dotyczących sposobu i zakresu przetwarzania danych w zakresie działania Urzędu Miasta Zambrów, a także w celu realizacji przysługujących Państwu uprawnień, prosimy o kontakt z Inspektorem ochrony danych za pomocą adresu mail: inspektorochronydanych@kowalczyk.pro
  2. Państwa dane osobowe zbierane i przetwarzane są w celu możliwości wykonywania przez Urząd Miasta Zambrów ustawowych zadań publicznych, określonych m.in. w Ustawie z dnia 8 marca 1991r. o samorządzie gminnych oraz innych prawnych regulacjach.
  3. Państwa dane osobowe przetwarzane są na podstawie obowiązujących przepisów prawa, zawartych umów oraz na podstawie udzielonej zgody.
  4. Odbiorcami Państwa danych osobowych mogą być:

– organy władzy publicznej oraz podmioty wykonujące zadania publiczne lub działające na zlecenie organów władzy publicznej, w zakresie i w celach, które wynikają z przepisów powszechnie obowiązującego prawa;

– inne podmioty na podstawie stosownych umów podpisanych z Urzędem Miasta Zambrów przetwarzające dane osobowe, których Administratorem jest Burmistrz Miasta Zambrów

  1. Państwa dane osobowe od momentu pozyskania będą przechowywane przez okres wynikający z regulacji prawnych (kategorii archiwalnej dokumentacji, określonej w Jednolitym Rzeczowym Wykazie Akt dla organów gmin i związków międzygminnych; umowy o dofinansowanie zawartej między beneficjentem a określoną instytucją; trwałości danego projektu i konieczności zachowania dokumentacji projektu do celów kontrolnych itp.). Kryteria okresu przechowywania ustala się w oparciu o klasyfikację i kwalifikację dokumentacji w Jednolitym Rzeczowym Wykazie Akt.
  2. W związku z przetwarzaniem danych przysługują Państwu następujące uprawnienia:

-prawo dostępu do własnych danych osobowych, w tym prawo do uzyskania kopii tych danych;

– prawo do sprostowania (poprawiania) danych, w przypadku, gdy dane osobowe są nieprawidłowe bądź niekompletne;

– w uzasadnionych przypadkach prawo do usunięcia, przenoszenia oraz prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych;

– w przypadku, gdy przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody osoby na przetwarzanie danych, przysługuje Państwu prawo do cofnięcia tej zgody
w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem.

  1. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest obowiązkowe, w sytuacji gdy przesłankę ich przetwarzania stanowi przepis prawa bądź zawarta między stronami umowa. W przypadku, gdy przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody osoby, której dane dotyczą podanie przez Panią/Pana danych ma charakter dobrowolny.
  2. Państwa dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu
  3. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych, które Państwa dotyczą naruszają przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.
Ułatwienia dostępu - zamknij panel