Drukuj

Gala Sportu 2019 – najlepsi zawodnicy wyróżnieni przez burmistrza

Młodzi zambrowscy sportowcy 19 października br. zostali uhonorowani za wybitne osiągnięcia sportowe w sezonie 2018/2019 podczas Gali Sportu 2019. Organizatorem wydarzenia był Burmistrz Miasta Zambrów. Uroczystość odbyła się w Miejskim Ośrodku Kultury w Zambrowie.

51 statuetek trafiło w ręce trenerów oraz zawodników w sportach indywidualnych i drużynowych za sukcesy na arenie krajowej, międzynarodowej i wojewódzkiej. Nagrody wręczali: Burmistrz Miasta Zambrów Kazimierz Dąbrowski i Przewodniczący Rady Miasta Zambrów Jacek Olszewski. Uroczystość poprowadził Fabian Dzieżyc.

Tuż po części oficjalnej odbył się koncert w wykonaniu The FaBs oraz  na wszystkich zebranych gości czekał tort przygotowany specjalnie na tą uroczystość.

LISTA NAGRODZONYCH:

I. Stowarzyszenie REKORD Zambrów

Drużyna dziewcząt, rocznik 2008 mini siatkówka w kategorii „dwójki” w składzie:

  1. Maja Wieczorek,
  2.  Maya Trzasko

Osiągnięcia:

– III miejsce w finale woj. Podlaskiego

Trener: Łukasz Włodkowski

II. Stowarzyszenie REKORD Zambrów

Drużyna dziewcząt, rocznik 2007 mini siatkówka w kategorii „trójki” w składzie:

  1. Julia Wieczorek,
  2. Julia Mianowska,
  3. Oliwia Walulik,
  4. Nikola Jara,
  5. Amelia Rosińska

Osiągnięcia:

– Wice Mistrzynie woj. Podlaskiego

– 14 miejsce na Mistrzostwach Polski w Zabrzu

Trener: Łukasz Kujawa

III. Stowarzyszenie REKORD Zambrów

Drużyna dziewcząt młodziczki w składzie:

  1. Klaudia Lipińska,
  2. Anna Choińska,
  3. Olivia Tyszka,
  4. Magdalena Dąbrowska,
  5. Aleksandra Siemieniuk,
  6. Kinga Rogulska,
  7. Julia Biała,
  8. Julia Wieczorek,
  9. Julia Mianowska,
  10. Nikola Jara,
  11. Oliwia Walulik,
  12. Amelia Rosińska

Osiągnięcie:

– I miejsce w lidze młodziczek w  województwie podlaskim

Trenerzy: Andrzej Gutowski, Łukasz Kujawa

IV. Szkoła Podstawowa Nr 3

Kamil Potęga

Osiągnięcie:

– II miejsce w biegu na 1000 m w finale Wojewódzkich Igrzysk  dzieci w lekkiej atletyce

Trener: Grzegorz Banach

V. Szkoła Podstawowa Nr 4

Zuzanna Grochowska

Osiągnięcie:

– II miejsce w finale wojewódzkim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce w chodzie na 3 km

Trener: Iwona Skawska

Patryk Śliwowski

Osiągnięcie:

– III miejsce w finale wojewódzkim w Igrzyskach Dzieci w lekkiej atletyce w skoku wzwyż

Trener: Krzysztof Komór

Drużyna dziewcząt w składzie:

  1. Aleksandra Siemieniuk
  2. Julia Wieczorek,
  3. Julia Przeździecka,
  4. Weronika Przeździecka,
  5. Amelia Rosińska,
  6. Oliwia Walulik,
  7. Natalia Konopka,
  8. Klaudia Zakrzewska
  9. Gabriela Kulesza,
  10. Oliwia Stepczyńska

Osiągnięcie:

–  III miejsce w województwie w Igrzyskach Dzieci w siatkówce dziewcząt

Trenerzy: Natalia Fabian-Bączyk, Grażyna Łamarz

VI. Miejskie Gimnazjum Nr 1

Karolina Dzwonkowska

Osiągnięcia:

– IV miejsce w biegu na 1000 m (w roczniku 2003) i IX miejsce w klasyfikacji ogólnej w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów młodszych

– VI miejsce w biegu na 2 km(w roczniku 2003) w Mistrzostwach Polski w Biegach Przełajowych

– II miejsce w biegu na 800 m w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego U18 i U20

– I miejsce w biegu na 1500 m z przeszkodami w Mitingu Łomżyńskim w LA – Łomża

– VIII miejsce w biegu na 1500 m z przeszkodami w  Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży /Mistrzostwa Polski U-18/

– II miejsce drużynowo  w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej  „Drużynowe Biegi Przełajowe w kategorii dziewcząt”

-II miejsce indywidualnie w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej     „Drużynowe Biegi Przełajowe w kategorii dziewcząt”

– IV miejsce drużynowo w Ogólnopolskich  Igrzyskach Młodzieży Szkolnej „Drużynowe Biegi Przełajowe w kategorii dziewcząt”

-IV miejsce indywidualnie w Ogólnopolskich  Igrzyskach Młodzieży Szkolnej „Drużynowe Biegi Przełajowe w kategorii dziewcząt”

– II miejsce w biegu na 1000 m w Finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej- Licealiada w LA

Trenerzy: Andrzej Korytkowski, Grzegorz Piórkowski

Drużyna dziewcząt:

  1. Aleksandra Brzóska,
  2. Karolina Dzwonkowska,
  3. Adriana Jasionek,
  4. Natalia Kobosko,
  5. Joanna Grosfeld,
  6. Kamila Pietranik

Osiągnięcia:

– II miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej- Drużynowe Biegi Przełajowe w kategorii dziewcząt

– IV miejsce w Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej- Drużynowe Biegi Przełajowe w kategorii dziewcząt

Trener: Grzegorz Piórkowski

VII. UKS ORKAN Zambrów

Drużyna dziewcząt w składzie:

  1. Amelia Giszterowicz,
  2. Daria Gołaszewska,
  3. Nikola Kotowska,
  4. Amelia Lanczewska,
  5. Maria Mierzejewska,
  6. Wiktoria Pykało,
  7. Weronika Rybaczewska,
  8. Julia Skawska,
  9. Magdalena Sokołowska,
  10. Oliwia Sadowska,
  11. Daria Walczuk,
  12. Oliwia Rygacka

Osiągnięcia:

– II miejsce w  Igrzyskach Województwa Podlaskiego w koszykówce dziewcząt

– II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki Dziewcząt „SOKÓŁ CUP – DZIAŁDOWO 2019”

– II miejsce w Międzynarodowym Turnieju Koszykówki Dziewcząt „SOKÓŁ CUP – DZIAŁDOWO 2019”

– II miejsce w Ogólnopolskim XII Zambrowskim Festiwalu Koszykówki „ORKAN-CUP ZAMBRÓW”

Trener: Leszek Chodkiewicz

Drużyna chłopców w składzie:

  1. Dawide Bilski,
  2. Mateusz Brzozowski,
  3. Mateusz Choromański,
  4. Kacper Chumincki,
  5. Kamil Ciborowski,
  6. Mieszko Jary,
  7. Jacek Popławski,
  8. Kamil Potęga ,
  9. Oliwier Sienicki,
  10. Oskar Sokołowski,
  11. Kacper Zieliński

Osiągnięcie:

– III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki chłopców  o Puchar Prezesa UKS Jedynaka Łapy

Trener: Grzegorz Banach

VIII. Zambrowski Klub Karate Kyokushin

Kinga Kalisiewicz

Osiągnięcia:

II miejsce na Mistrzostwach Europy Juniorów (Wrocław)

– III miejsce na Międzynarodowym Turnieju Karate IKO, Białystok

– II miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Mazovia CUP, Piaseczno

– II miejsce na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, Radzymin

Trener: Anna Kaczyńska -Youssfi

Mateusz Choromański

Osiągnięcia:

II miejsce na Mistrzostwach Europy Juniorów (Wrocław)

– I miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Mazovia CUP, Piaseczno

– II miejsce na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, Radzymin

– III miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Mazovia CUP, Piaseczno

– III miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Karate Kayokushin, Kąkolewnica

– III miejsce na Międzynarodowym Turnieju IKO Mazury CUP, Ostróda

Trener: Anna Kaczyńska -Youssfi

Filip Polak

Osiągnięcia:

–  I miejsce na Międzynarodowym Turnieju Karate IKO, Białystok

– I miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Mazovia CUP, Piaseczno

– I miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Karate Kayokushin, Kąkolewnica

– II miejsce na Międzynarodowym Turnieju IKO MAZURY CUP, Ostróda

Trener: Anna Kaczyńska -Youssfi

Adrian Wardziński

Osiągnięcia:

– II miejsce na Międzynarodowym Turnieju Karate IKO, Białystok

– III miejsce na Ogólnopolskim Turnieju MAZOVIA CUP, Piaseczno

– III miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Karate Kayokushin, Kąkolewnica

– III miejsce na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, Radzymin

– III miejsce na Międzynarodowym Turnieju IKO MAZURY CUP, Ostróda

Trener: Anna Kaczyńska -Youssfi

Amelia Zaręba

Osiągnięcie:

– I miejsce na Międzynarodowych Otwartych Mistrzostwach Belgii w Karate Kayokushin, Charleroi

– I miejsce na Międzynarodowym Turnieju Karate IKO, Białystok

– I miejsce na Ogólnopolskim Turnieju MAZOVIA CUP, Piaseczno

– II miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Karate Kayokushin, Kąkolewnica

– I miejsce na Międzynarodowym Turnieju IKO Mazury CUP, Ostróda

Trener: Anna Kaczyńska -Youssfi

Aleksandra Sasinowska

Osiągnięcia:

–  II miejsce na Międzynarodowych Otwartych Mistrzostwach Belgii w Karate Kayokushin, Charleroi

– I miejsce na Ogólnopolskim Turnieju MAZOVIA CUP, Piaseczno

– I miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Karate Kayokushin, Kąkolewnica

Trener: Anna Kaczyńska -Youssfi

Jakub Zalewski

Osiągnięcia:

–  I miejsce na Międzynarodowych Otwartych Mistrzostwach Belgii w Karate Kayokushin, Charleroi

– I miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Karate Kayokushin, Kąkolewnica

Trener: Anna Kaczyńska -Youssfi

Karolina Olszewska

Osiągnięcie:

–  I miejsce na Międzynarodowych Otwartych Mistrzostwach Belgii w Karate Kayokushin, Charleroi

– I miejsce na Ogólnopolskim Turnieju MAZOVIA CUP, Piaseczno

– I miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Karate Kayokushin, Kąkolewnica

– II miejsce na Międzynarodowym Turnieju IKO Mazury CUP, Ostróda

Trener: Anna Kaczyńska -Youssfi

Aleksandra Olszewska

Osiągnięcia:

–  II miejsce na Międzynarodowych Otwartych Mistrzostwach Belgii w Karate Kayokushin, Charleroi

– II miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Karate Kayokushin, Kąkolewnica

– I miejsce na Międzynarodowym Turnieju IKO Mazury CUP, Ostróda

Trener: Anna Kaczyńska -Youssfi

Maksym Matysiak

Osiągnięcia:

– III miejsce na Ogólnopolskim Turnieju MAZOVIA CUP, Piaseczno

– I miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Karate Kayokushin, Kąkolewnica

Trener: Anna Kaczyńska -Youssfi

Gabriel Lutostański

Osiągnięcia:

– II miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Karate Kayokushin, Kąkolewnica

– II miejsce na Międzynarodowym Turnieju Karate IKO, Białystok

Trener: Anna Kaczyńska -Youssfi

Krystian Gronostajski

Osiągnięcia:

– III miejsce na V Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Zambrowa, Zambrów

– I miejsce na Ogólnopolskim Turnieju IKO KUJAWY CUP, Włocławek

– III miejsce na II Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin z okazji Dnia Niepodległości, Zambrów

– III miejsce na Międzynarodowym Turnieju IKO Mazury CUP, Ostróda

Trener: Anna Kaczyńska -Youssfi

Kacper Kondracki

Osiągnięcia:

– II miejsce na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Polski Wschodniej, Radzymin

– III miejsce na II Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin z okazji Dnia Niepodległości, Zambrów

– III miejsce na Międzynarodowym Turnieju IKO Mazury CUP, Ostróda

– III miejsce na Ogólnopolskim VIII Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów

Trener: Anna Kaczyńska -Youssfi

Piotr Tyl

Osiągnięcie

– III miejsce w II Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin z okazji Dnia Niepodległości

Trener: Anna Kaczyńska -Youssfi

Olivia Górecka

Osiągnięcie:

– II miejsce w II Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin z okazji Dnia Niepodległości

Trener: Anna Kaczyńska -Youssfi

Wojciech Sieńko

Osiągnięcie:

– I miejsce w II Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin z okazji Dnia Niepodległości

Trener: Anna Kaczyńska -Youssfi

IX. Mazowiecko-Podlaski Klub Karate

Natalia Borowa

Osiągnięcia:

 – dwa III miejsca w Pucharze Polski International Budokai 2018

– III miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski International Budokai 2018

Trenerzy: Artur Więzowski, Robert Gaździk

Aleksander Anuszkiewicz

Osiągnięcie:

– I miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski International Budokai 2018

Trenerzy: Artur Więzowski, Robert Gaździk

Adam Szymański

Osiągnięcie:

– III miejsce w Pucharze Polski International Budokai 2018

Trenerzy: Artur Więzowski, Robert Gaździk

Grzegorz Kardaś

Osiągnięcia:

– III miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski International Budokai 2018

– III miejsce w Pucharze Polski International Budokai 2018

Trenerzy: Artur Więzowski, Robert Gaździk

X. Stowarzyszenie Sportowe „SPORTEAM”

Kacper Dąbrowski

Osiągnięcie:

– II miejsce w Ogólnopolskim Wyścigu kolarskim w Mońkach,

Trener: Aleksander Pomojnicki

Hubert Drużyński

Osiągnięcie:

– II miejsce w Ogólnopolskim Wyścigu kolarskim w Mońkach,

Trener: Aleksander Pomojnicki

Jakub Sadłowski

Osiągnięcie:

– III miejsce w Ogólnopolskim Wyścigu kolarskim w Mońkach,

Trener: Aleksander Pomojnicki

XI. Zambrowski Klub Sportowy Olimpia

Drużyna chłopców w składzie:

  1. Marcin Kowalczyk
  2. Piotr Brzóska
  3. Igor Bakun
  4. Michał Dmochowski
  5. Krzysztof Gosk
  6. Antoni Iwanowski
  7. Alex Szymborski
  8. Emil Flery
  9. Filip Święczkowski
  10. Kamil Adamski

Osiągnięcie:

– I miejsce w XIX  Turnieju Piłki Nożnej z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku

Trener: Przemysław Jastrzębski

Tekst: Karolina Ilczuk i Marzena Gołębiewska

Zdjęcia: Justyna Włodkowska – Kurpiewska

Szanowni Państwo!

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie
o ochronie danych) informujemy, o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących w związku z tym prawach:

Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w Urzędzie Miasta Zambrów jest:

BURMISTRZ MIASTA ZAMBRÓW

  1. Fabryczna 3

18-300 Zambrów

  1. W przypadku pytań dotyczących sposobu i zakresu przetwarzania danych w zakresie działania Urzędu Miasta Zambrów, a także w celu realizacji przysługujących Państwu uprawnień, prosimy o kontakt z Inspektorem ochrony danych za pomocą adresu mail: inspektorochronydanych@kowalczyk.pro
  2. Państwa dane osobowe zbierane i przetwarzane są w celu możliwości wykonywania przez Urząd Miasta Zambrów ustawowych zadań publicznych, określonych m.in. w Ustawie z dnia 8 marca 1991r. o samorządzie gminnych oraz innych prawnych regulacjach.
  3. Państwa dane osobowe przetwarzane są na podstawie obowiązujących przepisów prawa, zawartych umów oraz na podstawie udzielonej zgody.
  4. Odbiorcami Państwa danych osobowych mogą być:

– organy władzy publicznej oraz podmioty wykonujące zadania publiczne lub działające na zlecenie organów władzy publicznej, w zakresie i w celach, które wynikają z przepisów powszechnie obowiązującego prawa;

– inne podmioty na podstawie stosownych umów podpisanych z Urzędem Miasta Zambrów przetwarzające dane osobowe, których Administratorem jest Burmistrz Miasta Zambrów

  1. Państwa dane osobowe od momentu pozyskania będą przechowywane przez okres wynikający z regulacji prawnych (kategorii archiwalnej dokumentacji, określonej w Jednolitym Rzeczowym Wykazie Akt dla organów gmin i związków międzygminnych; umowy o dofinansowanie zawartej między beneficjentem a określoną instytucją; trwałości danego projektu i konieczności zachowania dokumentacji projektu do celów kontrolnych itp.). Kryteria okresu przechowywania ustala się w oparciu o klasyfikację i kwalifikację dokumentacji w Jednolitym Rzeczowym Wykazie Akt.
  2. W związku z przetwarzaniem danych przysługują Państwu następujące uprawnienia:

-prawo dostępu do własnych danych osobowych, w tym prawo do uzyskania kopii tych danych;

– prawo do sprostowania (poprawiania) danych, w przypadku, gdy dane osobowe są nieprawidłowe bądź niekompletne;

– w uzasadnionych przypadkach prawo do usunięcia, przenoszenia oraz prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych;

– w przypadku, gdy przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody osoby na przetwarzanie danych, przysługuje Państwu prawo do cofnięcia tej zgody
w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem.

  1. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest obowiązkowe, w sytuacji gdy przesłankę ich przetwarzania stanowi przepis prawa bądź zawarta między stronami umowa. W przypadku, gdy przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody osoby, której dane dotyczą podanie przez Panią/Pana danych ma charakter dobrowolny.
  2. Państwa dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu
  3. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych, które Państwa dotyczą naruszają przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.
Zamknij ułatwienia dostępu