Ankieta – wymiana tradycyjnego nie-ekologicznego źródła ogrzewania

Zapraszamy do wypełnienia ankiety przeznaczonej  dla osób, które są mieszkańcami i właścicielami nieruchomości na terenie Gminy Miasta Zambrów planujących przeprowadzenie wymiany tradycyjnego nie-ekologicznego źródła ogrzewania opartego na paliwie stałym, na ekologiczne źródło ogrzewania. Analiza danych z ankiet określi skalę potrzeb wymiany kotłów w mieście Zambrów.
Wypełnienie ankiety stanowi jedynie wstępną deklarację chęci skorzystania z programu i uzyskania dotacji i NIE JEST RÓWNOZNACZNA Z PRZYZNANIEM DOFINANSOWANIA.

Podanie danych w ankiecie jest dobrowolne i zostanie wykorzystane jedynie w celu realizowania programu, w przypadku gdyby jakiś danych Państwo nie chcieli podawać proszę je pominąć, ale im bardziej dane będą sprecyzowane, pozwoli to Gminie lepiej przygotować program. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Wypełnione ankiety prosimy przekazywać do: Urzędu Miasta Zambrów (pokój 235) lub scanem na adres e-mailowy: um@zambrow.pl do dnia 30.03.2018roku. W razie jakichkolwiek pytań związanych z właściwym wypełnieniem ankiety prosimy o kontakt: z Urzędem Miasta w Zambrowie tel. 86 271 22 10 wew. 45 lub 27.

Ankieta dotycząca wymiany źródeł ciepła

Accessibility