Zambrów, 23.11.2021 r.

KOMUNIKAT BURMISTRZA MIASTA ZAMBRÓW

W związku z działaniem w Urzędzie Miasta Zambrów punktu konsultacyjno-informacyjnego Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze” zapraszam zainteresowanych mieszkańców Miasta Zambrów do wzięcia udziału w kolejnym spotkaniu doradczym dotyczącym zasad realizacji programu oraz zasad składania wniosku o dofinansowanie.

Celem Programu „Czyste Powietrze” jest poprawa jakości powietrza w Polsce oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych. Program oferuje dotacje na wymianę starego źródła ciepła, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej oraz termomodernizację (ocieplenie/docieplenie) budynku/lokalu mieszkalnego jednorodzinnego. Z programu skorzystać mogą właściciele oraz współwłaściciele jednorodzinnych budynków mieszkalnych, a także właściciele i współwłaściciele wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych, które mają wyodrębnioną księgę wieczystą.

Spotkanie odbędzie się 30 listopada 2021 r. (wtorek) o godzinie 10.00 w  budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie, ul. Wyszyńskiego 2A, 18-300 Zambrów.

Więcej informacji dotyczących Programu „Czyste Powietrze” znajduje się na stronie internetowej www.czystepowietrze.gov.pl

Accessibility