Pracownicze Plany Kapitałowe – zaproszenie na konferencję

Wojewoda podlaski, Polski Fundusz Rozwoju oraz PFR Portal PPK zapraszają na konferencję “PPK blisko Ciebie”, dotyczącą funkcjonowania i wdrożenia Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK), która odbędzie się w poniedziałek (14.09) o godz. 11 w sali konferencyjnej Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego.

PPK

Celem cyklu konferencji wojewódzkich pod nazwą „PPK Blisko Ciebie” jest wsparcie przedsiębiorców w procesie wdrażania Pracowniczych Planów Kapitałowych. Szczególnie zaproszeni są reprezentanci firm (właściciele, kadra zarządzająca, przedstawiciele działów HR i finansowych), a także media oraz wszystkie osoby zainteresowane tematyką PPK.

Konferencja realizowana jest przez PFR oraz PFR Portal PPK we współpracy z Wojewodą. Spotkanie obejmuje prezentację najważniejszych założeń Ustawy o PPK, omówienie zasad wdrożenia programu, a także przedstawienie dotychczasowych doświadczeń pracodawców. W planie spotkania przewidziany jest czas na indywidualne konsultacje z Ekspertami Regionalnymi PPK oraz na sesję pytań i odpowiedzi.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak obowiązuje rejestracja. Program konferencji oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie poświęconej wydarzeniu.
W celu zapobiegania rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 konferencja będzie prowadzona z zachowaniem wszelkich środków ostrożności i zasad bezpieczeństwa. Przed rejestracją na wydarzenie prosimy o zapoznanie się z zasadami uczestnictwa  w szkoleniach stacjonarnych, które znajdują się tutaj

Pracownicze Plany Kapitałowe to dobrowolny, prywatny system długoterminowego oszczędzania, dostępny dla wszystkich osób zatrudnionych. Jest on tworzony nie przez samego pracownika, lecz wspólnie – przy jednoczesnym udziale pracodawców oraz państwa. 

Accessibility