Drukuj
Informujemy, iż od 1 lutego 2019 r. zmianie ulegnie rozkład jazdy komunikacji miejskiej.

Linia nr 1: Zambrów, Długobórz Ogródki działkowe – ul. Magazynowa Pętla – ul. Konopnickiej – ul. Papieża Jana Pawła II pętla przy bloku nr 22

Część A – kierunek: Papieża Jana Pawła II – Długobórz Ogródki działkowe

Dworce i przystanki 1 3 5 7 9 9 9a 11 13 15 17 19 21 23 25
D D D D D Y O D D D S F D D D
ul. Papieża Jana Pawła II pętla przy bloku nr 22 o. 5:30 6:03 6:36 7:00 7:35 8:35 8:35 9:35 10:35 11:35 12:23 13:00 13:40 14:35 16:35
Białostocka 31/24 5:32 6:05 6:38 7:02 7:37 8:37 8:37 9:37 10:37 11:37 12:25 13:02 13:42 14:37 16:37
ul. M. Konopnickiej I DP 2676B 5:34 6:07 6:40 7:04 7:39 8:39 8:39 9:39 10:39 11:39 12:27 13:04 13:44 14:39 16:39
ul. Piłsudskiego k. Kościuszki DK 63c 49 5:36 6:09 6:42 7:06 7:41 8:41 8:41 9:41 10:41 11:41 12:29 13:06 13:46 14:41 16:41
ul. Piłsudskiego k. Białostocka DK 63c 50 < < < < < < < < < < < < < < <
Al. Wojska Polskiego DA DK 63 51/52 5:39 6:12 6:45 7:09 7:44 8:44 8:44 9:44 10:44 11:44 12:32 13:09 13:49 14:44 16:44
Al. Wojska Polskiego Relax DK 63 53/54 5:40 6:13 6:46 7:10 7:45 8:45 8:45 9:45 10:45 11:45 12:33 13:10 13:50 14:45 16:45
Al. Wojska Polskiego ZZPB DK 63 55/56 5:41 6:14 6:47 7:11 7:46 8:46 8:46 9:46 10:46 11:46 12:34 13:11 13:51 14:46 16:46
Al. Wojska Polskiego Sąd DK 63 57/58 5:42 6:15 6:48 7:12 7:47 8:47 8:47 9:47 10:47 11:47 12:35 13:12 13:52 14:47 16:47
Magazynowa GS DP 2677B 5:43 6:16 6:49 7:13 7:48 8:48 8:48 9:48 10:48 11:48 12:36 13:13 13:53 14:48 16:48
ul. Magazynowa Pętla DP 2677B p. 5:44 6:17 6:50 7:14 7:49 8:49 8:49 9:49 10:49 11:49 12:37 13:14 13:54 14:49 16:49
ul. Magazynowa blok nr 5 8:50
Długobórz ogródki działkowe p. 8:55

 

Część B – kierunek:  Długobórz Ogródki działkowe – Papieża Jana Pawła II

Dworce i przystanki 2 4 8 10 10a 12 14 16 18 20 22 24
D D D Y O D D S D D D S
ul. Papieża Jana Pawła II pętla przy bloku nr 22 p. 5:59 6:34 8:29 9:29 9:29 10:29 11:29 12:19 12:55 13:31 14:24 15:04
Białostocka 31/24 5:57 6:32 8:27 9:27 9:27 10:27 11:27 12:17 12:53 13:29 14:22 15:02
ul. M. Konopnickiej I DP 2676B < < < < < < < < < < < <
ul. Piłsudskiego k. Kościuszki DK 63c 49 < < < < < < < < < < < <
ul. Piłsudskiego k. Białostocka DK 63c 50 5:53 6:28 8:23 9:23 9:23 10:23 11:23 12:13 12:49 13:25 14:18 14:58
Al. Wojska Polskiego DA DK 63 51/52 5:51 6:26 8:21 9:21 9:21 10:21 11:21 12:11 12:47 13:23 14:16 14:56
Al. Wojska Polskiego Relax DK 63 53/54 5:50 6:25 8:20 9:20 9:20 10:20 11:20 12:10 12:46 13:22 14:15 14:55
Al. Wojska Polskiego ZZPB DK 63 55/56 5:49 6:24 8:19 9:19 9:19 10:19 11:19 12:09 12:45 13:21 14:14 14:54
Al. Wojska Polskiego Sąd DK 63 57/58 5:48 6:23 8:18 9:18 9:18 10:18 11:18 12:08 12:44 13:20 14:13 14:53
Magazynowa GS DP 2677B 5:47 6:22 8:17 9:17 9:17 10:17 11:17 12:07 12:43 13:19 14:12 14:52
ul. Magazynowa Pętla DP 2677B o. 5:45 6:20 8:15 9:15 9:15 10:15 11:15 12:05 12:41 13:17 14:10 14:50
ul. Magazynowa blok nr 5 <
Długobórz ogródki działkowe o. 9:10

Oznaczenia:

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

S – kursuje w dni nauki szkolnej

F – kursuje w dni robocze w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych

Y – kursuje w dno robocze od 20.04 do 30.09

O – kursuje w dni robocze od 01.10 do 19.04

 

Linia nr 3: Zambrów, ul. Magazynowa Pętla – ul. Kulbata – ul. Papieża Jana Pawła II pętla przy bloku nr 22  

1 Dworce i przystanki 14
D D
15:50 o. ul. Papieża Jana Pawła II pętla przy bloku nr 22 p. 7:34
15:51 Białostocka 31/24 <
15:53 ul. M. Konopnickiej I DP 2676B 7:33
15:54 ul. Piłsudskiego k. Kościuszki DK 63c 49 <
< ul. Piłsudskiego k. Białostocka DK 63c 50 7:31
15:57 Al. Wojska Polskiego DA DK 63 51/52 7:29
15:58 Al. Wojska Polskiego Relax DK 63 53/54 7:27
15:59 Al. Wojska Polskiego ZZPB DK 63 55/56 7:26
16:00 Al. Wojska Polskiego Sąd DK 63 57/58 7:25
16:02 Ks. Kulbata (przy kościele) <
16:04 Wolska (przy ul. Kościelnej) 7:22
< Ks. Kulbata (przy kościele) 7:20
16:08 Magazynowa GS DP 2677B 7:17
16:09 p. ul. Magazynowa Pętla DP 2677B o. 7:15

Oznaczenia:

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

 

Linia nr 4: Zambrów, ul. Magazynowa Pętla – parking przy SP nr 5 – ul. Papieża Jana Pawła II pętla przy bloku nr 22

1 3 Dworce i przystanki 2 4
S S S S
13:00 15:05 o. ul. Papieża Jana Pawła II pętla przy bloku nr 22 p. 7:44 10:29
13:01 15:06 Białostocka 31/24 < <
13:02 15:07 ul. M. Konopnickiej I DP 2676B 7:43 10:28
13:04 15:09 parking przy SP nr 5 7:40 10:26
13:07 15:12 71 Pułku Piechoty nr 7 < <
13:09 15:14 Armi Krajowej (przy MP nr 5) 7:37 10:23
< < 71 Pułku Piechoty nr 7 7:34 10:20
13:11 15:16 Al. Wojska Polskiego ZZPB DK 63 55/56 < 10:19
13:12 15:17 Al. Wojska Polskiego Sąd DK 63 57/58 < 10:18
13:13 15:18 Magazynowa GS DP 2677B < 10:17
< < Zambrów DK 66 1/2 7:32 <
13:14 15:19 p. ul. Magazynowa Pętla o. 7:30 10:15

Oznaczenia:

S – kursuje w dni nauki szkolnej

Szanowni Państwo!

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie
o ochronie danych) informujemy, o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych oraz o przysługujących w związku z tym prawach:

Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w Urzędzie Miasta Zambrów jest:

BURMISTRZ MIASTA ZAMBRÓW

  1. Fabryczna 3

18-300 Zambrów

  1. W przypadku pytań dotyczących sposobu i zakresu przetwarzania danych w zakresie działania Urzędu Miasta Zambrów, a także w celu realizacji przysługujących Państwu uprawnień, prosimy o kontakt z Inspektorem ochrony danych za pomocą adresu mail: inspektorochronydanych@kowalczyk.pro
  2. Państwa dane osobowe zbierane i przetwarzane są w celu możliwości wykonywania przez Urząd Miasta Zambrów ustawowych zadań publicznych, określonych m.in. w Ustawie z dnia 8 marca 1991r. o samorządzie gminnych oraz innych prawnych regulacjach.
  3. Państwa dane osobowe przetwarzane są na podstawie obowiązujących przepisów prawa, zawartych umów oraz na podstawie udzielonej zgody.
  4. Odbiorcami Państwa danych osobowych mogą być:

– organy władzy publicznej oraz podmioty wykonujące zadania publiczne lub działające na zlecenie organów władzy publicznej, w zakresie i w celach, które wynikają z przepisów powszechnie obowiązującego prawa;

– inne podmioty na podstawie stosownych umów podpisanych z Urzędem Miasta Zambrów przetwarzające dane osobowe, których Administratorem jest Burmistrz Miasta Zambrów

  1. Państwa dane osobowe od momentu pozyskania będą przechowywane przez okres wynikający z regulacji prawnych (kategorii archiwalnej dokumentacji, określonej w Jednolitym Rzeczowym Wykazie Akt dla organów gmin i związków międzygminnych; umowy o dofinansowanie zawartej między beneficjentem a określoną instytucją; trwałości danego projektu i konieczności zachowania dokumentacji projektu do celów kontrolnych itp.). Kryteria okresu przechowywania ustala się w oparciu o klasyfikację i kwalifikację dokumentacji w Jednolitym Rzeczowym Wykazie Akt.
  2. W związku z przetwarzaniem danych przysługują Państwu następujące uprawnienia:

-prawo dostępu do własnych danych osobowych, w tym prawo do uzyskania kopii tych danych;

– prawo do sprostowania (poprawiania) danych, w przypadku, gdy dane osobowe są nieprawidłowe bądź niekompletne;

– w uzasadnionych przypadkach prawo do usunięcia, przenoszenia oraz prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych;

– w przypadku, gdy przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody osoby na przetwarzanie danych, przysługuje Państwu prawo do cofnięcia tej zgody
w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem.

  1. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest obowiązkowe, w sytuacji gdy przesłankę ich przetwarzania stanowi przepis prawa bądź zawarta między stronami umowa. W przypadku, gdy przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody osoby, której dane dotyczą podanie przez Panią/Pana danych ma charakter dobrowolny.
  2. Państwa dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu
  3. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych, które Państwa dotyczą naruszają przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.
Ułatwienia dostępu - zamknij panel